TRS 09 na W7

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2009

Moderátor: Lugger

TRS 09 na W7

Příspěvekod Ratio » ned 22. srp 2010 18:05:59

Mám problém s TRS O9 na os W7. V mapách které jsem si vytvořil, a někdy i originální, se mě někdy vyskytne chyba, vlaky, nekdy vsechny, nekdy jen nekteré, zrychlí z nuli na max. ryclost treba za sekundu, hra je přitom zasekaná, a vlakum chybi podvozky, jindy je vse zase v poradku. Mozná se ten problém zde už řešil, tak jen prosim o preposlani odkazu na tema. Díky
Ratio
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22. srp 2010 17:57:36

Re: TRS 09 na W7

Příspěvekod sasule » pon 27. zář 2010 22:23:22

První věc: Doporučuji instalovat hru mimo Program FIles, ideálně, pokud máš disk rozdělený na více logických, tak na nějaký logický (tedy ne C:).

Druhá věc: zkontroluj si ovladače grafické karty, zda máš aktuální verze pro svůj kus a vyzkoušej hru spustit v OpenGL a DirectX. U mě se třeba na hru spouštenou v režimu DirectX nedá koukat. Pokud se objekty/podvozky a podobně nezobrazují jen někdy, tak je to velmi podezřelé - pokud by byl špatný model, tak by se podvozek buď zobrazil (třeba bílý místo texturek) nebo nezobrazil vůbec. Nic mezi těmito dvěma stavy snad ani neexistuje.

Dále doporučuji nacpat tam všechny patche a updaty.

Co třeba režim kompatibility, není problém někde tam?

Víc mě toho nenapadá..., tak třeba se něco chytne...

Jinak musím říct, že na Win7 mi fungují všechny verze Trainz od 2004 až po 2010 včetně (byť 06 a TC nemám nainstalováno), oproti třeba Vistě je naprosto markantní zlepšení... Oproti XP nevím, ty už skoro neznám...
Tož já bych se aji vycenzurovál...
Uživatelský avatar
sasule
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 202
Registrován: stř 19. bře 2008 9:41:46
Bydliště: Slavičín / Třebíč
Trainz UID: 258803
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: Extra silný mikročip od Intelu, který doplňují Korzáři a chladí Cooler Master

Re: TRS 09 na W7

Příspěvekod kropi213 » pon 20. pro 2010 18:37:30

me osobne se to uz jednou stalo ale jen jednou a toje si ymslim docela malo na to aby to bylo win7 nebo nainstalovanim do adresare C:/ ja osobne si myslim ze se chyba vyskytla ze se porad neco instaluje do manazeru a neprovedla se treba kontrola souboru atd.Mozna se pletu je to jen nazor kazdopadne si ymslim ze to neni jak win7 tak ani nahratim hry do adresare C:
kropi213
Začátečník
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 13. pro 2010 16:44:03

Re: TRS 09 na W7

Příspěvekod janlady » úte 21. pro 2010 0:15:08

Voni Kropi213 "ymslim" nová čeština? Tak jak napsal Sasule a zkusil bych instalovat bez internetu a antiviráku , instnout frame a instalater.
|D: grrr :)) :D :bomb: :boohoo: :))))
Uživatelský avatar
janlady
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv 13. bře 2008 20:17:01
Bydliště: Neratovice
Trainz UID: 194719
Jezdím v: TS09
Hardware: AMD2-jadro +3-jadro

opravné balíčky

Příspěvekod herman » pon 03. led 2011 7:41:46

Čtu tady že vám Trs 2009 funguje pod W7. Mně také funguje,možno říci bez větších problémů,( např.po pravítku hra padá a tak ho nepoužívám) avšak nepodařilo se mi instalovat opravy a tak jezdím bez nich. Mám verzi 3 build 39413. Když se podíváte na stránky CD projektu - prodej her tak se tam otázce podpory W 7 vyhýbají ač u jiných her je jasně uvedeno že hra běží pod W 7. Nevite kde dělám chybu že nedokáži opravy instalovat?
herman
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 19. dub 2008 17:21:26
Bydliště: Slapy n.Vltavou


Zpět na Trainz Simulator 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 3 návštevníků