Nejde ROZEBĚHNOUT po stažení ČESKÝCH LOKOMOTIV APOD....

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Nejde ROZEBĚHNOUT po stažení ČESKÝCH LOKOMOTIV APOD....

Příspěvekod kockomet » úte 13. led 2009 10:05:49

Ahojky Trainzaci,
mám dosti ZÁVAŽNÝ problém a nevím jak s ním bojovat. začal jsem stahovat nové vláčkyx, vagonky a pod s logem českých drach z našeho netu a přes CONTENT MANAGER jsem instaloval do hry, když jsem však dal uložit a spustit tak šlo vše o.k. až do doby než se otevřelo spouštěcí okno, s ozubením kolečkem v levo dole, to se točilo cca 20 vteřin a pak se přestalo točit! Říkal jsem jsi, že asi se ukládají věškeré informace do hry, ale když jsem přišel asi po dvou hodinách pořád tam bylo toto spouštěcí okno a nic se nedělo....nepomohl ani ENTER ani ctrl+alt+delete vubec nic se mnou nepracovalo. Dříve jsem normálně instaloval a stahoval doplnky do hry a nikdy jsem takoví to problém neměl!!!! Zkoušel jsem hru odistalovat a zase nainstalovat a rozeběhla se uplně normálně, jenže jakmile jsem jsi zase začal stahovat součásti vagonku apod. Tak opět nastal problém, se spuštěním hry. jsem VELICE ZOUFALÍ mám rozdělanou mapku a nemužu jse vubec do hry dostat aniž bych měl jen originál bez českých součástí, kde ovšem nemám ani mapky ani vláčky prostě vubec nic českého!!! Tak teď nevím jest-li mě někdo pochopil, ale doufám, že ano a tak prosím o pomoc ANI NEVÍTE JAK JE ČLOVĚK ZOUFALÍ KDYŽ JSI NEMUŽE ZAHRÁÁÁÁÁT!!!!!!NATOŽ BUDOVAT!!!!! Mám operační systém XPéčka :(( :(( :(( :((
kockomet
Začátečník
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13. led 2009 9:44:23

Re: Nejde ROZEBĚHNOUT po stažení ČESKÝCH LOKOMOTIV APOD....

Příspěvekod wlk99 » úte 13. led 2009 21:16:08

Myslím, že takový poblém tady už někdo řešil. teď si nejsu jistej, ale myslím že musíš smazat nějakej soubor. Zkus se podívat po fóru. No snad se ti brzo někdo ozve, kdo ví, co s tým
Uživatelský avatar
wlk99
Rozhlížím se
Rozhlížím se
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. črc 2008 18:03:26
Trainz UID: 315471
Jezdím v: TS09
Hardware: Nvidia GF 9500M GS, 3GB, Duo T8300 2,4 GHz, Windows vista HomePremium

Re: Nejde ROZEBĚHNOUT po stažení ČESKÝCH LOKOMOTIV APOD....

Příspěvekod bumbrdlik » úte 13. led 2009 23:05:53

Jestli máš slabší železo, tak to trvá dlouho, protože si musí SSP utvořit novou indexaci v souboru asset.tdx. Podívej se jestli tam ten soubor v adresáři hry nemáš. tak to může po násilném přerušení SSP poprvé trvat až 3 hodiny. protože ten soubor po pádu si musí udělt buď SSP nebo HRA a to je to zatvrdlé kolečko.
Když jsem měl starší PC tak jsem se taky načekal dost dlouho a dost často mi SSP zatvrdlo.
Protože SSP používá hodně registrů, tak je dobré používat občas program PC-tune UP na jejich čištění a údržbu.
Těžký je život dobrodruha v Trainz
Uživatelský avatar
bumbrdlik
JTT: Electrification
JTT: Electrification
 
Příspěvky: 2406
Registrován: stř 12. bře 2008 19:30:27
Bydliště: Litvínov
Trainz UID: 147484
Jezdím v: TS09
Hardware: ASRock B450M Pro4, AMD Ryzen 7 2700, AMD Radeon RX 5500 8 GB, DDR4 16 GB, HDD SSD, Win 10 64 Home

Re: Nejde ROZEBĚHNOUT po stažení ČESKÝCH LOKOMOTIV APOD....

Příspěvekod Felipe » pon 19. led 2009 8:29:49

Mě se toto taky stává ale většinou se mi to rozběhne na druhý nebo na třetí pokus
Felipe
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. led 2009 8:28:11

Re: Nejde ROZEBĚHNOUT po stažení ČESKÝCH LOKOMOTIV APOD....

Příspěvekod centipede » pon 23. úno 2009 15:51:46

mám taky úplně stejný problém hodim tam pár novejch věcí a hra se mi nenabehne (zustane u toho uzubenyho kolecka) Nevite nekdo jakej se má smazat ten soubor ???
centipede
Začátečník
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 22. úno 2009 15:31:40


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron