Problém s účtem na MyTrainz

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2012

Moderátor: Lugger

Problém s účtem na MyTrainz

Příspěvekod vacica » sob 13. led 2018 0:03:20

Ahoj,
dnes jsem zakoupil a instaloval TANE. Bohužel mne to při spouštění hry nechce pustit dále v momentě, kdy se ověřují přihlašovací údaje do účtu MyTrainz. Napíše to, že přihlášení selhalo a že mám zkontrolovat detaily účtu v nastavení. To jsem samozřejmě udělal, píše i to, že přihlášení bylo úspěšné a že přihlašovací jméno a heslo jsou správné. Když se přihlásím do svého účtu MyTrainz přímo na stránkách, tak všechno vypadá OK, ale jak dám editovat účet, tak mi to napíše, že můj profil byl částečně deaktivován a nemůžu ho editovat. Absolutně nechápu v čem je problém, a jak možné, že mne to pustilo ke koupi a stažení hry, ale hru samotnou spustit nelze.
Setkal se někdo s něčím podobným nebo netuší někdo v čem je problém?
Jediné, co mne napadá, je to, že můj účet je dost starý a strašně dlouho jsem na něj nebyl přihlášený (mohlo to být klidně i 10 let). Pak ale absolutně nechápu, jak je možné, že se to tvářilo, že je všechno OK, a teprve, když chci spustit hru, tak tam začnou být nějaké nesrovnalosti.
Zároveň na fóru MyTrainz nemůžu zadávat žádné příspěvky, což jsem zjistil, když jsem chtěl si nechat poradit s tímto problémem tam.
Samozřejmě jsem zadal ticket ohledně mého problému, jen sám moc nevěřím, že bych dostal nějakou brzkou odpověď.

Předem díky za jakoukoliv radu
vacica
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 30. led 2014 18:35:27

Re: Problém s účtem na MyTrainz

Příspěvekod lubapos » úte 06. dub 2021 12:10:27

Ahoj, vyřešil jsi již daný problém? Nebo jak jsi se s tím popral, protože já mám úplně stejný problém...
lubapos
Začátečník
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 06. dub 2021 12:07:13

Re: Problém s účtem na MyTrainz

Příspěvekod bumbrdlik » stř 07. dub 2021 6:10:36

Zapsali jste si klíč hry v MyTrains do stati Serial Nimber?
Těžký je život dobrodruha v Trainz
Uživatelský avatar
bumbrdlik
JTT: Electrification
JTT: Electrification
 
Příspěvky: 2407
Registrován: stř 12. bře 2008 19:30:27
Bydliště: Litvínov
Trainz UID: 147484
Jezdím v: TS09
Hardware: ASRock B450M Pro4, AMD Ryzen 7 2700, AMD Radeon RX 5500 8 GB, DDR4 16 GB, HDD SSD, Win 10 64 Home

Re: Problém s účtem na MyTrainz

Příspěvekod misoft » čtv 08. dub 2021 17:18:11

lubapos píše:Ahoj, vyřešil jsi již daný problém? Nebo jak jsi se s tím popral, protože já mám úplně stejný problém...

Nestačí hru kúpiť a potom inštalovať. Musí sa zaregistrovať SN k danému účtu. Potom je to už len TVOJA hra s daným SN a je jedno, kde si ju nainštaluješ, na koľko PC.
P.S. Neviem, ako to je u TS 2012, u starších verzií sa hra zaregistrovala a overila sa originalita, potom už nebolo potrebné k Auranu sa prihlasovať, hra bežala i bez pripojenia k Auranu.
Ako starý držiteľ TRS2004 (novšie nechcem) som to mal na troch PC a na každom som mohol súčasne hrať. Ale to je môj poznatok.

Pokiaľ by niekto iný hru chcel s daným SN zaregistrovať na iný účet - nepochodí - vyhodí, že dané SN je A) neplatné, alebo B) dané SN je už použité. Taká malá poistka vlastníctva.
Prišiel som,videl som,nechápem,odchádzam
Uživatelský avatar
misoft
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 1071
Registrován: čtv 03. dub 2008 20:50:02
Bydliště: Michalovce-Slovakia-EÚ-Earth-Milky Way
Trainz UID: 332403
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: W10, i5-9300HF, RAM 16GB, GPU nVidia GTx 1650 4GB, 256GB SSD+ 1TB HDD

Re: Problém s účtem na MyTrainz

Příspěvekod tazziczech » čtv 31. bře 2022 21:06:28

no já mám problém že jsem si hrunainstaloval před lety a ted po letech jsem ji nainstaloval znovu ale na ten auran se už nemůžu přihlásit pač prej můj cd key už používá někdoi jiný zřejmě já před lety,ale jak jsem se tam kdysi registroval si už nepamatuju takže mám asi po ptákách no :(
tazziczech
Začátečník
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 31. bře 2022 8:37:39

Re: Problém s účtem na MyTrainz

Příspěvekod misoft » pon 04. dub 2022 6:59:30

Už ju nemusíš registrovať!
Stačí ti len len v adresári hry nájsť súbor EditKuid.exe. Tam zadáš (pokiaľ ho vieš) len svoje User ID číslo, ktoré si dostal pri zaregistrovaní hry - pokiaľ sa dostaneš na Auran a vieš sa tam prihlásiť - tak si ho aj tam zistíš. To číslo zapíšeš do toho okienka a klikneš na OK. A je to. Hra musí bežať.
Takto som inštaloval TRS2004 na WinXP - po zaregistrovaní na Aurane som dostal svoje Used ID. Keď som prechádzal na Win7 - pri inštalácii som zadal len SN pre nainštalovanie z CD a pomocou toho EditKuid som zadal už pridelené User ID. A znova i na Win 10 - ono to funguje, pretože hra je už na Aurane natrvalo zaregistrovaná, len potrebuješ do nej vložiť User ID.

Teraz si len spomeň na svoj nick a heslo na Aurane a prihlás sa tam - User ID si potom nájdeš vo svojom profile.

Vtip tohto je ešte v tom - že môžeš (tak ako ja som to mal) mať nainštalovanú na viacerých PC (samozrejme - nepoužívať naraz) z jedného inštalačného média (CD) a pod jedným User ID.
Prišiel som,videl som,nechápem,odchádzam
Uživatelský avatar
misoft
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 1071
Registrován: čtv 03. dub 2008 20:50:02
Bydliště: Michalovce-Slovakia-EÚ-Earth-Milky Way
Trainz UID: 332403
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: W10, i5-9300HF, RAM 16GB, GPU nVidia GTx 1650 4GB, 256GB SSD+ 1TB HDD


Zpět na Trainz Simulator 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron