TRS_09 (odděleno od "Odkazy, linky, downloady")2

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2009

Moderátor: Lugger

TRS_09 (odděleno od "Odkazy, linky, downloady")1

Příspěvekod Josef72 » sob 30. srp 2008 17:32:31

Do půl roku má vyjít TRS09, tak proč se stále ohlížet za 04. Ta už bude jenom stárnout a stárnout...
Josef72
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 513
Registrován: stř 19. bře 2008 9:58:59
Bydliště: Probo±tov
Trainz UID: 0

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod lukasx » sob 30. srp 2008 17:35:13

Josef72 píše:Do půl roku má vyjít TRS09, tak proč se stále ohlížet za 04. Ta už bude jenom stárnout a stárnout...


to si neměl říkat nahlas :) teď tě tady někteří nadrženci TRS 04 utlučou ale což ať si zůstanou tam kde jsou a ti kdo mají novější verze se mohou jen kochat novinkama :)
lukasx
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 13. bře 2008 15:16:23
Trainz UID: 75263

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod spiller » sob 30. srp 2008 17:40:33

Lugger. Vždyť stačí přepsat Trainzbuild na 2.4 a šlape to jako hodinky.
Uživatelský avatar
spiller
Rozhlížím se
Rozhlížím se
 
Příspěvky: 95
Registrován: pon 17. bře 2008 2:39:25
Bydliště: Plzeň
Trainz UID: 113348
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: IP IV 3.0 +GFX5900SE 128MB + RAM 1024

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod Lugger » sob 30. srp 2008 20:16:06

spiller :arrow: No já přemejšlel, že to zkusim nějak pořešit, ale nerad se takhle v něčem hrabu, když tomu pořádně nehovim, tak jsem to furt odkládal. Každopádně si to předělám, díky
Viva La Vida
Uživatelský avatar
Lugger
Moderator & Object Creator
Moderator & Object Creator
 
Příspěvky: 1528
Registrován: ned 16. bře 2008 23:02:44
Bydliště: Chrastava, okr. Liberec (trat 089)
Trainz UID: 273395
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: Zatim to drží pohromadě

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod Draco » sob 30. srp 2008 20:30:00

LukasX: Postřeh....
Josef72: To, že mi není nejlépe a mám pauzu neznamená, že to tu nesleduji ! Ano kup si TRS09, ale potom nezapomeň ještě na TRS12 a TRS22 jestli se toho dožijeme protože Auran už to má za pár (já bych moc nespoléhal ani na tu 09). Potom si je můžeš vyrovnat na poličku a kochat se tím jakou máš kompletní sadu šmejdu, ale to ti garantuji, že si se starými modely nezajezdíš. Navíc se spolehni, že ode mě nedostaneš nic ani na TRS06 ani nic dalšího...budeš muset počkat až ti někdo postaví ty moderní modely s těmi vychytávkami co jsou "nepostardatelné" jak naznačuješ. Tekoucí voda na **pííp**...stahovací okna...co takle možnost chodit šourem po mapě...to by se ti nelíbilo a co střelba...jasně vrazíme tam kulomet a budeme pálit z kabiny ať to má šťávu...vždyť je jedno, že to mělo simulovat modelovou železnici na 12 V ne. Ano jistě...všichni stárneme...ne jen TRS04, ale to neznamená, že vše nové a in je vždy lepší než předchozí věc. To vypustí z úst jen jedinec zcela bez zkušeností.

A nazávěr...jestli mě dokáže ještě něco více odradit od další aktivity v TRS, tak jsou to právě takoví kecalové chrlící nic neříkající propagační hesla typu...jen nová verze...absolutní bomba...musíte to mít i když je to nefunkční šmejd...má to spoustu funkcí (na nic).
Opravdu...pokračuj dál...nějak mě poslední dobou nebaví pro veřejnost něco tvořit...máš možnost to posílit [-( ;-)
Tento účet byl zrušen uživatelem.
Draco
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 428
Registrován: ned 16. bře 2008 13:45:25
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS2004 + SP4

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod lukasx » sob 30. srp 2008 21:25:01

:arrow: Draco Ty už to nechlastej leze ti to do hlavy :(

:arrow: Josef72 radši to nech být ono něco je fajn ale lidé kteří nejsou schopni jít dál s pokrokem tak ty nové kousky nenaučíš.

a propos Josef72 není žádnej zelenáč :) což mi připomíná :arrow: Josef72 jak si na tom s tím vaším projektem Modrava ??? :)
lukasx
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 13. bře 2008 15:16:23
Trainz UID: 75263

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod Josef72 » sob 30. srp 2008 21:30:51

To Draco:
TRS 2009:
http://www.trainzdev.com
http://www.auran.com/TS2009/screenshots.php

Více číst a méně kopat kolem sebe.
K tomu co jsi napsal snad jen tolik, že jsem v minulosti asi přecenil tvoji úroveň.
Josef72
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 513
Registrován: stř 19. bře 2008 9:58:59
Bydliště: Probo±tov
Trainz UID: 0

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod smejki » sob 30. srp 2008 21:32:30

Ono je pokrok a pokrok. Neříkám pokrok jen tomu, že někdo předělá úvodní obrazovku, škatuli, programátoři po prohýřeném večírku rychle něco splácnou (a taky to tak podle toho vypadá) a šup - nová verze na světě a pro jistotu nejsme kompatible s tou předtím, nebo tam něco nedáme, nebo tohle, nebo tamto....
A co z těch obrázků???? :-D Obrázky můžou bejt jakýkoliv, ale soudit z nich na kvalitu hry :-D :-D my stačí vzpomenout si na obrázky např. z Vist a slibů a pak se podívat na finální produkt :-D, nebo slibů na 06 atd atd. Ono není od věci soudit až podle zkušenosti, ne reklamy
Nu, a to jsem já
smejki
Object Creator
Object Creator
 
Příspěvky: 1068
Registrován: ned 16. bře 2008 20:07:45
Bydliště: Praha
Trainz UID: 323597
Jezdím v: TRS06 + SP1
Hardware: INTEL i7, nVIDIA 260, 4GB RAM, 1,5 TB disk, 24 a 20 p Belinea LCD, Blue Ray palidlo

TRS_09 (odděleno od "Odkazy, linky, downloady")2

Příspěvekod Josef72 » sob 30. srp 2008 21:39:09

Modrava asi tolik.
Jsou položeny koleje i s osazením (trackside) a já zběsile fotím, vytvářím textury a studuji knihu k 3DS Max (kdyby pro mě už nikdo nechtěl tvořit modely). S krajinou jsme se rozhodli počkat, právě pro připravovanou TRS 2009. Ta hra slibuje hodně zajímavé věci, ale s tím samozřejmě i spojené změny. Takže tak.
Josef72
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 513
Registrován: stř 19. bře 2008 9:58:59
Bydliště: Probo±tov
Trainz UID: 0

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod lukasx » sob 30. srp 2008 21:43:49

:arrow: smejki no uvidíme až to výjde ale podle toho co se na těch odkazech skrývá tak bych se nebál že to bude něco zlého spíš v tom vydím nové a nové věci ostatně mám doma nějakou Betaverzi sice má dost chyb ať po stránce zobrazování tak i grafické ale i to že daly betaverzi volně ke stažení je pokrok a lidi píšou problémy a chyby jaké zpozorovaly
takže v tom vydím dost dobrých věcí jen je třeba počkat až to všechno dodělaj

jinak jedna věc v tunelech bude i v 09 pršet pochybuju že by to nějak opravyly ( oprava nebo spíš napsání pravidla pro to aby v těch daných věcech nepršelo by byla zdlouhavá leda by na to šli z jiné strany ale myslím že tento problém je už ohranej a řekněme který tunel je suchý a nekape v něm :)

prostě nemá cenu odsuzovat nic co ještě není hotové :)
lukasx
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 13. bře 2008 15:16:23
Trainz UID: 75263

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod lukasx » sob 30. srp 2008 21:46:04

Josef72 píše:Modrava asi tolik.
Jsou položeny koleje i s osazením (trackside) a já zběsile fotím, vytvářím textury a studuji knihu k 3DS Max (kdyby pro mě už nikdo nechtěl tvořit modely). S krajinou jsme se rozhodli počkat, právě pro připravovanou TRS 2009. Ta hra slibuje hodně zajímavé věci, ale s tím samozřejmě i spojené změny. Takže tak.


pokud by bylo třeba tak něco pošli třeba bych v nějakém hektickém záchvatu něco splodil ale spíš jen něco malého na odreágování ( tj budovy a kdejaké stavby )
ikdyž v poslední době se orientuju na ty textury taky :) ale Gmax taky zapnu když je chvilka
lukasx
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 13. bře 2008 15:16:23
Trainz UID: 75263

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod Josef72 » sob 30. srp 2008 21:51:23

Jen pro upřesnění, není to Betaverze TRS 2009 ale tzv. Developer Build Trainz Simulatoru 2009. A v nejbližší době (dnech) má vyjít pokračování, potom zase něco snad v září. Zjišťují se chyby a nedostatky, každopádně se ale něco opravdu děje. Stačí se na těch stránkách zaregistrovat a sledovat fórum. Ten chlápek z Auranu tam poctivě odpovídá na každej rozmnej dotaz a návrh, někdy jsou to odpovědi na celou stránku. Vypadá to nadějně, víc se k tomu říct nedá.
Josef72
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 513
Registrován: stř 19. bře 2008 9:58:59
Bydliště: Probo±tov
Trainz UID: 0

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod lukasx » sob 30. srp 2008 21:54:56

Josef72 píše:Jen pro upřesnění, není to Betaverze TRS 2009 ale tzv. Developer Build
Trainz Simulatoru 2009. A v nejbližší době (dnech) má vyjít
pokračování, potom zase něco snad v září. Zjišťují se chyby a
nedostatky, každopádně se ale něco opravdu děje. Stačí se na těch
stránkách zaregistrovat a sledovat fórum. Ten chlápek z Auranu tam
poctivě odpovídá na každej rozmnej dotaz a návrh, někdy jsou to
odpovědi na celou stránku. Vypadá to nadějně, víc se k tomu říct nedá.


jj to bude ono u mě je to jakásí beta 09 prostě novinky a tam se testují :-) jinak registrovanej tam jsem takřka od začátku ale poslední dobou nemám čas to sledovat :(
lukasx
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 13. bře 2008 15:16:23
Trainz UID: 75263

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod Lugger » sob 30. srp 2008 22:55:19

Josef72 píše:Do půl roku má vyjít TRS09, tak proč se stále ohlížet za 04. Ta už bude jenom stárnout a stárnout...

Josef72 :arrow: Mám 04, jezdím v 04 a plně mi to vyhovuje. Proto se "stále ohlížim" a proto se snažím, aby mi v 04ce fungovalo co nejvíc věcí a mrzí mě, když je něco pouze pro 06. Indikátory jsem si ale podle svýho upravil, zabalil a fungujou.
Viva La Vida
Uživatelský avatar
Lugger
Moderator & Object Creator
Moderator & Object Creator
 
Příspěvky: 1528
Registrován: ned 16. bře 2008 23:02:44
Bydliště: Chrastava, okr. Liberec (trat 089)
Trainz UID: 273395
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: Zatim to drží pohromadě

Re: Důležité: Odkazy - linky - downloady

Příspěvekod Josef72 » ned 31. srp 2008 7:11:27

Já to chápu, ale do budoucna je tohle "neudržitelné", dělat neustále vše tak, aby to fungovalo korektně v nejnovější verzi TRS a zároveň v 04. Nebylo v tom myšleno žádné osočování.
Josef72
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 513
Registrován: stř 19. bře 2008 9:58:59
Bydliště: Probo±tov
Trainz UID: 0

Další

Zpět na Trainz Simulator 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron