Tuhnutí hry

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2009

Moderátor: Lugger

Tuhnutí hry

Příspěvekod geopas » stř 19. srp 2015 17:58:47

Zdravím, mám dotaz na fungování Trainz.
V editoru postavím / upravím trať. Uložím a spustím z editoru strojvůdce. Ten naběhne, vše je OK, ale jen do chvíle než pohnu myší, nebo stisknu klávesu, když si chci mapu natočit.
Hra zatuhne a kurzor myši se točí a točí. Když myší kliknu kamkoli na mapě, hra spadne do wind. s hláškou: „program Trainz přestal pracovat“
Mám otevřené okno s možností hledat řešení na netu, což jsem jednou zkusil a nic z toho nebylo.
Nebo ukončit, což teď dělám.
Zajímavé je, že když uloženou hru spustím rovnou „strojvůdce“ tak se mi tento problém (zatím) neobjevil.
Je ale opruz stavět v editoru, ten ukončit, spustit strojvůdce, po vyzkoušení ho zavřít, otevřít editor a pokračovat.

Problém, se objevil po té, co jsem stáhnul a nainstaloval objekty z Auranu. Šlo o mosty, budovy a jeden chybějící kuid, který mi hlásil správce součástí u jedné loko. Ale souvislost to mít nemusí.
Pod ovladačem loko. vpravo nahoře se objevil symbol kolébkového vypinače, zvonku a kruh podobný našemu „zákazu zastavení“. A když na to ukážu myšou, je tam: „Acknowledge AWS warning“. Ve správci součástí jsem našel 28 součástí AWS a nevím, co se může odinstalovat, protože jsou tam různí autoři.
Poradí mi někdo, co s tímto problémem mohu dělat? Díky.
Uživatelský avatar
geopas
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06. dub 2008 16:11:52
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06

Zpět na Trainz Simulator 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron