mechanické návěstidla

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2009

Moderátor: Lugger

mechanické návěstidla

Příspěvekod geopas » stř 14. pro 2011 18:55:37

Na mapě v 09 jsem vybudoval vedlejší trať, kterou jsem osadil mechanickými návěstidly od Hummuse2 konkrétně se jedná o "HUM Semafor 1R 'L'" od té doby se mi jak v editoru, tak ve strojvůdci v pravém dolním rohu objevuje červené tlačítko, které po rozkliknutí háže hlášku eror. Přílohu s hláškou mi to sem nedalo prý je dosaženo max. velikosti příloh.
V Editoru ji zavřu a už se neobjeví, dokud mapu znovu nespustím. Horší je v to ve strojvůdci. Hra začala trhat, vlaky jezdí přískoky. Když hlášku kliknutím otevřu, zmizí a hned se objeví znovu. Strojvůdci se zbláznili a nejezdí podle jízdního řádu. Některé semafory přestaly fungovat.
Jakmile jsem dal všechny "HUM Semafor 1R 'L'" pryč, hra se začala chovat normálně. Mrzí mne to, protože na vedlejší tratí mi jezdí historické vlaky a mechanická návěrstidla tam byla pěkná.
Hledal jsem zda někde není aktualizace na HUM semafory ale nic jsem nenašel. Poradí někdo jak mechanické semafory zprovoznit. Díky
Uživatelský avatar
geopas
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06. dub 2008 16:11:52
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06

Re: mechanické návěstidla

Příspěvekod ajabaja » čtv 15. pro 2011 3:09:19

Ty semafory používám ve své staré Vánoční mapě, kdysi mi je do mapy osazoval Ziki a při převodu do TS09 jsem je nějak opravil. Ale je to dávno, už si nevzpomínám, co jsem tam dělal za úpravy, možná jsem vyměnil celý script za jiný. Teď jsem na jiném pc, zítra na to mrknu a dám befel.
ajabaja
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 433
Registrován: sob 10. kvě 2008 0:32:36
Trainz UID: 173649
Jezdím v: TS12

Re: mechanické návěstidla

Příspěvekod geopas » čtv 15. pro 2011 16:03:11

díky, to budu moc rád. Zkoušel jsem poslat mail s dotazem přímo "humusovi", ale vrací se mi jako nedoručitelný.
Uživatelský avatar
geopas
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06. dub 2008 16:11:52
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06


Zpět na Trainz Simulator 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron