průmyslový komplex

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2009

Moderátor: Lugger

průmyslový komplex

Příspěvekod geopas » úte 31. kvě 2011 16:59:17

Zdravím, po dlouhé době jsem se vrátil k rozestavěné trati a chtěl použít stavbu "průmyslový komplex základní."
a protože jsem potřeboval výrobu jednoho zboží, ostatní položky jsem nastavill na nulu. U daného zboží jsem nechal původní hodnoty, jak v jednotce, tak v počátečním stavu.
Když jsem spustil strojvůdce abych vyzkoušel funkčnost nakládky zjistil jsem, že zboží naložím a když se souprava po cca 10 minutách vrátí pro další várku je komplex prázdný stav "0"
Přitom v info o stavu komplexu je uvedeno že komplex je fukční.
Zkoušel jsem i jiné komodity z nabídky a je to stejné. Jakmile zboží vyberu prvním naložením, další už se nevyrobí. U jednoho zboží (uhlí) mi to po cca 1 minutě ohlásilo že do prázdného zbývá méně než 1 minuta do plného 4 minuty. Po pár vteřinách komplex ohlásil, že do plného schází 5 minut a stav zboží je "0"
Odstranil jsem komplex základní a vložil "průmyslový komplex" který se chová naprosto stejně jako komplex základní.
Poradí někdo kde je problém? Díky
Uživatelský avatar
geopas
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06. dub 2008 16:11:52
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06

Re: průmyslový komplex

Příspěvekod geopas » pon 06. čer 2011 13:26:38

Tak jsem nakonec problém vyřešil. Odstranil jsem ze hry průmyslové komplety. Uložil hru pod jiným jménem. Restartoval počítač. Původní hru jsem odstranil. Restartoval Trainz. Opět jsem nainstaloval průmyslové komplety do hry a už bez problémů jedou ve všech nabízených komoditách i jednotlivě. Nevím co se kde zasukovalo ale léčba zabrala.
Uživatelský avatar
geopas
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06. dub 2008 16:11:52
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06

Re: průmyslový komplex

Příspěvekod Atkins » pon 06. čer 2011 14:00:57

Jsou tam nějaké konflikty ve scriptech, totéž jsem měl u návěstidel (signálů), po kompletním přestavění, vše v pohodě.
Uživatelský avatar
Atkins
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 3176
Registrován: stř 12. bře 2008 15:39:25
Bydliště: Úplně jinde
Trainz UID: 71716
Jezdím v: TS10
Hardware: Core2Duo 3,00 GHz - 4GB DDR3, ATI HD3850, WXP-SP2, LCD-TV 37"

Re: průmyslový komplex

Příspěvekod geopas » pon 06. čer 2011 21:34:44

Teď jsem narazil na další problém. Nesouvisí s komlexem, ale nechci zakládat další předmět.
Potřebuji na překladišti odpojit loko od nákladu a odjet s ní. Když v editoru chci příslušnému strojvůdci zadat příkaz rozpojit, tak tento příkaz nenajdu. Mám k dispozici příkaz "přepřahnout loko" a "spojit". Chtěl jsem příkaz "rozpojit" přidat v příkazech strojvůdcům a zjistil jsem, že rozpojit je vybráno (zaškrtnuto), ale přesto se nezobrazuje.
Hledal jsem, jestli v příkazech není ještě nějaký na rozpojení. Našel jsem tam sybol rozpojených spřáhel pod názvem DECOUPLE LOCO ale když ho zaškrtnu stejně se v příkazech strojvůdcům neobjeví.
Máte někdo zkušenost s tím, jak lokomotivu od vlaku odpojit? V předchozí verzi 06 jsem to dělal právě příkazem rozpojit, který se normálně zobrazoval.
Díky za radu
Uživatelský avatar
geopas
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06. dub 2008 16:11:52
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06


Zpět na Trainz Simulator 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron