Instalace prográmku Quickshadow

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2009

Moderátor: Lugger

Re: Instalace prográmku Quickshadow

Příspěvekod ajabaja » úte 19. dub 2011 17:39:04

No,nebudu se hádat,když jsem TMI poprvé instaloval,tak nic neblikalo,normálně se otevřela konzole a mohl jsem se pár sekund dívat,jak se do systému zapisují soubory.Ano,potom se konzole automaticky zavře,ale to už svádíme řeč někam jinam.Logicky,pokud každý z prográmků z Pev softu potřebuje ke svému chodu TMI,musí na jeho bázi běžet a tudíž se někde TMI musí spouštět anebo běžet na pozadí.Tudíž někde instalován být musí-přinejmenším jeho knihovny a příkazy ke spuštění.Pouhým rozbalením z .raru nevytvoříš žádné cesty,které by kterýkoliv prográmek dokázal k TMI najít.Podle Tvého bych pokaždé musel spustit napřed TMI a potom další prográmky,ale po instalaci nic takového dělat nemusíš,jednoduše je používáš přímo v ssp.Ale nic ve zlém.
ajabaja
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 433
Registrován: sob 10. kvě 2008 0:32:36
Trainz UID: 173649
Jezdím v: TS12

Re: Instalace prográmku Quickshadow

Příspěvekod waistcoats » úte 19. dub 2011 20:05:22

Hurá :applause: , už to funguje :!: :idea:
Díky Tobě ajabajo, ten tvůj Quickshodow sem nainstaloval (pouze .exe soubor), bez jakékoli instalace TMI a fungujeéé ^:)^ ^:)^

Edit: Takže žádná instalace TMI před tím, obsahuje jej samotná instalační složka QS (nevyskakuje na mě žádná "čárka"). Ty instalačky co jsou na http://www.members.optusnet.com.au/~vil ... evsoft.htm jsou asi vadný.
Zkouším TS 2009 SP3...
Uživatelský avatar
waistcoats
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř 12. bře 2008 21:21:17
Bydliště: ČR, Holubice
Trainz UID: 310125
Jezdím v: TRS06 + SP1
Hardware: AMD Athlon64 X2 6000+,3GB RAM,nVidia GIGABYTE 9500GT 512MB

Re: Instalace prográmku Quickshadow

Příspěvekod jagg » úte 19. dub 2011 20:36:51

TMI se nikdy neinstaluje, rozbalí se a umístí do adresáře aplikace, která ho využívá, to jsou ty potřebné cesty co zmiňuješ. Ke svému chodu neotřebuje žádné svoje knihovny, pouze systémové věci umístěné v defaultních systémových umístěních. V rámci PEV aplikací se TMI volá z prostředí těch aplikací v minimalizovaném módu, ony ty aplikace musí nejdříve vytvořit to xml a pak teprve se volá TMI, proto žádnou konzoli není vidět ať dočasně nebo trvale. To co jsi viděl při prvním spuštění byla se vší pravděpodobností pouze a jen dekomprese, která používá konzoli, žádný zápis nečeho do systému se nekoná. Jinak ta nefunkčnost QS je způsobená asi konfliktem verzí, jak tak pozoruju...
jagg
Připravuji se k odjezdu
Připravuji se k odjezdu
 
Příspěvky: 932
Registrován: pát 14. bře 2008 21:53:22

Re: Instalace prográmku Quickshadow

Příspěvekod ajabaja » úte 19. dub 2011 22:27:51

Waitcoasts-to jsem rád,že už je to o.k. :)
ajabaja
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 433
Registrován: sob 10. kvě 2008 0:32:36
Trainz UID: 173649
Jezdím v: TS12

Re: Instalace prográmku Quickshadow

Příspěvekod jagg » pát 13. kvě 2011 20:47:08

Tak jsem upozornil na chybu v QuickShadows autora toho prográmku a ten sjednal nápravu novou verzí 1.12. Problém byl v interpretaci a překladu desetinné čárky, což je v anglosaských končinách vlastně tečka. Po reinstalu vše klape jak má.
jagg
Připravuji se k odjezdu
Připravuji se k odjezdu
 
Příspěvky: 932
Registrován: pát 14. bře 2008 21:53:22

Předchozí

Zpět na Trainz Simulator 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron