Neúmyslná změna zvuku kolejí a dotaz na hydry od KilanZioma.

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2009

Moderátor: Lugger

Neúmyslná změna zvuku kolejí a dotaz na hydry od KilanZioma.

Příspěvekod Durnad » pon 27. dub 2020 20:22:19

Zdravím Vás kolegové Trainzáci! ^:)^

Omlouvám se dopředu, za svou možná nešikovnost, možná nevědomost, ale přestože už nepatřím k těm nejmladším hráčům, nejsem po stránce úpravy scriptů a nebo překopávání celých modelů moc zběhlý... Alespoň ne v Trainz, v MSTS mi to ještě celkem šlo. Ale k dotazům (mám TS2009 + sp. 4:

1) trainz jsem nainstaloval po delší době, a jak to asi všichni znáte, 4 dny jsem do něj nelejval. =P~ Nikdy nenechávám Content manager aby přepisoval něco, co už nainstalované má a už vůbec ne něco, co bylo v Trainz build-in. Ale asi se mi někde stala chybička, protože při zkoušení jsem zjistil, že všechny vlaky znějí jako rozvrzané nákladní vagóny (například osobní vozy od KilanZioma mají vlastní zvuky, které to celkem přehluší, ale i tak to je slyšet), došel jsem tedy k názoru, že se mi asi povedlo změnit zvuky kolejí... Testováno na trati Děčín-Bad Schandau i na své vlastní pokusné (používám kolejivo JTT), s různými vlaky. Můžete mě odkázat na návod (nebo mě rovnou navést) jak to opravit do původního stavu?

2) Nemůžu příjit na způsob, jak rozjet M 296 od Kilanzioma, podobný problém mám například i s karkulkami od Pikka, první druhý stupeň se nic neděje, jenom se zvýší otáčky motoru(zvuk) a při třetím stupni jde loko do skluzu. Pískování nepomáhá vůbec podle mě. Karkulku jsem rozjel aspoň samotnou, ale hydru jsem nerozjel ani z kopce (nakonec jo, tahal jsem to sergejem :psst: ). Je to známý problém a dá se nějak opravit, nebo je to problém mezi monitorem a sedačkou? :))

Předem Vám děkuji za odpovědi a pomoc!
Durnad
Začátečník
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 27. dub 2020 20:04:54
Trainz UID: 0
Jezdím v: TS09
Hardware: Notebook ASUS X554L, Intel Core i3-500SU, 2,0GHz, Nvidia GeForce 920m, 4GB RAM

Zpět na Trainz Simulator 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron