Problém se zobrazením informačních tabulek ve scénáři

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Problém se zobrazením informačních tabulek ve scénáři

Příspěvekod mdelmonaco » čtv 19. čer 2008 8:26:45

Když spustím v TRS 2006 scénář, zobrazí se mi tabulka, ale je bohužel prázdná, tudíž nemůžu odsouhlasit dotaz, který je v ní. Taktéž když chci scénář opustit, zobrazí se prázdná tabulka. Měl by tam být dotaz "uložit, neukládat" nebo tak něco. Mám Windows Vista. Zajímavé je, že po nainstalování Vist a následné instalaci TRS 2006 a update 2761-3092 bylo vše vpořádku. Nemůže za to náhodou nějaká aktualizace Windows Vista?
mdelmonaco
Začátečník
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. čer 2008 8:16:53

Re: Problém se zobrazením informačních tabulek ve scénáři

Příspěvekod sasule » pon 30. čer 2008 15:20:05

Nevím, jak aktualizace (Jeho)Visty, ale - a to se taky někde řešilo - bych doporučil se podívat, kde máš Trainz nainstalováno. Pokud sis ho dal do Program Files, tak je to cesta do pekel. Visty mají PF nějak hlídané (prý kvůli "zabezpečení"), údajně se to dá nějak obejít, ale rozhodně lepší je TRS nainstalovat mimo PF. A nejlépe ještě na jiný disk. (Příklad: Visty máš na disku C, Trainz si dáš na D - tedy pokud máš disk rozdělen na více oddílů.)
Tož já bych se aji vycenzurovál...
Uživatelský avatar
sasule
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 202
Registrován: stř 19. bře 2008 9:41:46
Bydliště: Slavičín / Třebíč
Trainz UID: 258803
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: Extra silný mikročip od Intelu, který doplňují Korzáři a chladí Cooler Master


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron