Vykolejení (vyšinutí)

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Vykolejení (vyšinutí)

Příspěvekod Patton » úte 21. říj 2014 12:15:46

Zdar, mám takový velký problém. V editoru si dám do mapy vlaky a vagony. Kolejiště nijak neupravuji a dám vyzkoušet. Chvilku vše funguje a najednou mi skoro vždy na aut. strojvůdce nějaký vlak vykolejí. Většinou na výhybce a tím zkazí celou hru protože zatarasí koleje. Nevíte čím to je? Nebo dá se vlak nějak odstranit bez vypnutí hry? Vykolejení mam vypnuté. :shock: :shock: :shock:
Patton
Začátečník
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. srp 2012 13:40:09

Re: Vykolejení (vyšinutí)

Příspěvekod sasule » pát 24. říj 2014 7:47:34

Na vykolejení vlaku existují "Re rail portály".

Tam se nastaví, že mají odstranit vykolejené vlaky. nejsem momentálně u Trainz, tak Ti nemůžu říct KUID, ale možná je to přímo součást Trainz.
Tož já bych se aji vycenzurovál...
Uživatelský avatar
sasule
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 202
Registrován: stř 19. bře 2008 9:41:46
Bydliště: Slavičín / Třebíč
Trainz UID: 258803
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: Extra silný mikročip od Intelu, který doplňují Korzáři a chladí Cooler Master

Re: Vykolejení (vyšinutí)

Příspěvekod bumbrdlik » pát 24. říj 2014 13:01:37

Na výhybce je to tím, že vlak, který přijíždí na př. k výhybce do pravé odbočky a ona je nastavena do levé odbočky. Vykolejení platí jen pro překročení rychlosti v obloucích. Musíš si zkrátka nejdřív při obyčejném příkazu strojvůdce Jeď do .... předem v editoru nastavit cestu.
Těžký je život dobrodruha v Trainz
Uživatelský avatar
bumbrdlik
JTT: Electrification
JTT: Electrification
 
Příspěvky: 2407
Registrován: stř 12. bře 2008 19:30:27
Bydliště: Litvínov
Trainz UID: 147484
Jezdím v: TS09
Hardware: ASRock B450M Pro4, AMD Ryzen 7 2700, AMD Radeon RX 5500 8 GB, DDR4 16 GB, HDD SSD, Win 10 64 Home


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků