SSP neodpovídá a objekty nefungují

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

SSP neodpovídá a objekty nefungují

Příspěvekod jakupruby » pát 14. pro 2012 17:10:16

Ahoj Trainzaci,
vím, že tu všichno budete psát bla bla bla jak sem si měl pročíst forum a tak, a to sem udělal, to mi věřte, celý sem ho projel a našel něco, zkoušel ale pořád mi to nějak nejde. Za prvé, když už sem přišel na to jak spustit Content manager/muselo to být přes Vlastnosti->kompatibilita>spustit jako ve W XP/, tak mi vždycky když ho zapnu, začne takový ty kecy že to ověřuje jmeno a heslo a pak aktualizuje nejaky soucasti, to se mi v lepsi pripade povede zrusti alt+F4 a sem ve venitr, dam Soubor->importovat->vyberu si vsechno co potrebuju a dam ok,zadny chyby to nehlasi a proto v SSP dam spusit trainz, kde dam to potvrdit zmeny(myslim ze to je to ctrl+M) co sem se tu nekde docet, spusitm hru a loko ani vagony nejdou pridat na koleje, jsou tam ale nejdou pridat, sem si naprosto jisty, ze nestahuju jen reskiny, jsou to cele modely. A to vse semi povede pouze v 1 pripade z 10, jak rikam, ihned SSP hlasi, ze neodpovida, hru sem uz asi 3x odinstaloval a nainstaloval, mám i .NET 1.1 a patch 1,originalita hry je samozrejmosti:).Predem se omlouvam za obsahlost,ale pokud by nekdo byl ochotny poradit, byl bych moc vdecny,prosim, uz se stim se*u asi 2 dny,děkuju. (email:jakup.ruby@gmail.com a skype:jakup.ruby)
jakupruby
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 14. pro 2012 17:00:25

Re: SSP neodpovídá a objekty nefungují

Příspěvekod janlady » pát 14. pro 2012 22:46:23

Voni Jakupruby už to že jsi několikrát přeinstaloval je chybou,musíš po odinstalaci vyčistit registry,při instalaci mimo "C" a Program Files třeba na "D" a samostatně.Při instalaci vypnout antivir a
Win bránu,bez spuštění nainstalovat SP-čka,znovu zapnout antivir a bránu.Spouštět jenom s ikony při naskočení ověřování jména naklepnout a odentrovat ale potom čekat až to dopíše aktualizace.
Potom by to mělo fungovat.Když nevyčistíš registry tak to bude znovu blbnout,neboť to načte s registrů chyby z předchozích instalací.Hezkej večír.

|D: :)) :D :(( :bomb: :boohoo: :)))) grrr
Uživatelský avatar
janlady
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv 13. bře 2008 20:17:01
Bydliště: Neratovice
Trainz UID: 194719
Jezdím v: TS09
Hardware: AMD2-jadro +3-jadro

Re: SSP neodpovídá a objekty nefungují

Příspěvekod jakupruby » sob 15. pro 2012 12:42:10

Děkuju.Udělal jsem to přesně podle návodu, SSP už jezdí jak má, nepadá a neseká se.A co s těma objektama?Nevědě bys?Když je importuju, svití tam ten žlutý vykřičník"chybějící závislosti", ale když dám druhým a "zobrazit závislosti" svítí tam 0 chybějících závislostí, nevíš jak přijít na to, které chybí a kde je popř sehnat?Díky!:)
jakupruby
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 14. pro 2012 17:00:25

Re: SSP neodpovídá a objekty nefungují

Příspěvekod janlady » sob 15. pro 2012 13:56:00

Voni Jakupruby vykřičník žluty je chyba pro funci kuidu nepodstatná,červený vykřičník nutná oprava kuidu jinak nefunguje,žlutý terčík s otazníkem chybí kuid pro funkci,červený terčík v závislostech
červený vykřičník v kuidu.Hezký den.

|D: :)) :D grrr :bomb: :boohoo: :)))) grrr
Uživatelský avatar
janlady
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv 13. bře 2008 20:17:01
Bydliště: Neratovice
Trainz UID: 194719
Jezdím v: TS09
Hardware: AMD2-jadro +3-jadro

Re: SSP neodpovídá a objekty nefungují

Příspěvekod jakupruby » sob 15. pro 2012 14:16:13

No a když mi chybí kuid pro funkci jak zjistim jaky a kde ho seženu?díky.
jakupruby
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 14. pro 2012 17:00:25

Re: SSP neodpovídá a objekty nefungují

Příspěvekod janlady » sob 15. pro 2012 18:15:48

Voni Jakupruby simulátor je o hledání,system pokus-omyl když už jseš v ve správci součástí co takhle si prohlédnout kde co je "zobrazit závislosti" ti vypíše chybějící ve formě kuidu a potom jenom
guglovat a najít.Hezký večer.

|D: :)) :D grrr :(( :bomb: :boohoo: :)))) grrr
Uživatelský avatar
janlady
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv 13. bře 2008 20:17:01
Bydliště: Neratovice
Trainz UID: 194719
Jezdím v: TS09
Hardware: AMD2-jadro +3-jadro


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron