"Zhroucení" kuidu

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

"Zhroucení" kuidu

Příspěvekod Ostravak » sob 23. čer 2012 23:39:56

Dobrý den, kolegové!
Určitě mnozí z vás znají podvozek Gorlitz V (kuid 85701 50020 od Balda). Podvozek je součástí mnoha osobních a služebních vagonů ČD a ČSD, dokonce ho používá i Kilanziom v některých svých vagonech. Mám v depu (06) cca. 20 těchto vagonů a všechny mi fungovaly - až do minulého týdne, kdy jsem přiinstaloval další podobný vagon. A ejhle, rám podvozku ztratil barvu :(( ! Původně byl nějaký tmavě šedý, či rezavý, teď je bílý. Zkontroloval jsem příslušný kuid, vše zůstalo beze změny. Nepomohla ani opětovná instalace. Svého času se mi stalo to samé u podvozků některých ruských lokomotiv (via Neoklai). Tam jsem ale odinstaloval vše a postupně znovu nainstaloval. To samé bych nerad dělal v současnosti u vagonů ČD. Nevíte někdo, co s tím ?
Děkuji.
Ostravak
Začátečník
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 22. lis 2008 20:47:54

Re: "Zhroucení" kuidu

Příspěvekod pavelre » ned 24. čer 2012 11:03:45

Ten poslední vagon měl podvozek s chybou a přepsal ti ten tvůj předešlý. Většinou tam je chyba textury alfakanálu textury pružiny. Má jiné rozlišení než základní textura. Stačí upravit. Hlavně si všechny upravované kuidy zálohuj. Tohle se může stát častěji i u jiných objektů a jejich součástí. Kdyby ti to nešlo, tak mi napiš přes mail nebo SZ. Pošlu ti funkční v 06.
V TRS 2004 nemám zásadní potíže
Uživatelský avatar
pavelre
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 25. srp 2008 16:38:38
Bydliště: Karlovy Vary
Trainz UID: 207137
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: IntelPentinum 2GHz, Ram 2GB, GeForce 5200

Re: "Zhroucení" kuidu

Příspěvekod Ostravak » ned 24. čer 2012 20:22:19

Děkuji mnohokrát Pavlovi re! Ano, to zní logicky ;) . Prohledám všechny svoje archívy a pokud by se mi nepodařilo ten bezchybný kuid objevit, dám vědět. Ještě jednou díky.
Ostravak
Začátečník
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 22. lis 2008 20:47:54

Re: "Zhroucení" kuidu

Příspěvekod Ostravak » ned 24. čer 2012 23:11:45

Bylo to ono! Vyštrachal jsem v archívu novější kuid se stejným číslem a už to funguje. Díky ještě jednou pavlovi re!
Ostravak
Začátečník
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 22. lis 2008 20:47:54


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 6 návštevníků

cron