Nelze mi spustit SSP

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Nelze mi spustit SSP

Příspěvekod brejloun » sob 18. dub 2009 20:07:00

Ahojky,mám takový drobný problém,když chci spustit ssp,tak čekám asi deset,dvacet minut a furt nic,asi po dvaceti minutách jen tak kouknu do správce úloh systému windows,jdu do záložky procesy a hle,světe div se content manager tu vůbec není zapsán,tak ho spustím znovu,zase dvacet minut nic,už jsem to udělal asi po desáte,povedlo se mi to spustit jen dneska hned po instalaci,pak jsem to omylem ukončil a už to nenahodím.

Díky všem za odpovědi.
Já=Vlaky škola a Nightwish!
Uživatelský avatar
brejloun
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 582
Registrován: čtv 03. dub 2008 18:59:44
Bydliště: Pardubice
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06

Re: Nelze mi spustit SSP

Příspěvekod brejloun » sob 18. dub 2009 20:14:15

Tak a teď jsem už v pytli úplně,nainstaloval jsem sp1 a SSP mě hlásí nějaký runtime error tak si deme cvičně opět reinstnout trsko,pak už snad bude vše OK-i
Já=Vlaky škola a Nightwish!
Uživatelský avatar
brejloun
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 582
Registrován: čtv 03. dub 2008 18:59:44
Bydliště: Pardubice
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06

Re: Nelze mi spustit SSP

Příspěvekod brejloun » sob 18. dub 2009 21:14:33

No,tak už jsem trsko reinstnul a čekám už asi půl hodiny a furt nic,prostě je to jen zobrazený v procesech ale abych to viděl to už ne,neví někdo co s tím??????
Já=Vlaky škola a Nightwish!
Uživatelský avatar
brejloun
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 582
Registrován: čtv 03. dub 2008 18:59:44
Bydliště: Pardubice
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06

Re: Nelze mi spustit SSP

Příspěvekod waistcoats » sob 18. dub 2009 21:29:44

brejloun
bylo to tu už několikráte řečeno (kdyby sis prošel jenom thredy pro TRS 2006 ->SSP), nejprve celá instalace TRS 2006 a zrovna i SP1 bez jakýhokoliv spuštění hry!! Je to i popsáno v souboru "readme" na DVD nebo CD (podle toho co máš). Taksi dej nejprv prozkoumat disk DVD nebo CD a všechno na něm proštuduj!!! To je to, že Vy "mladí" nic nečtete.
Zkouším TS 2009 SP3...
Uživatelský avatar
waistcoats
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř 12. bře 2008 21:21:17
Bydliště: ČR, Holubice
Trainz UID: 310125
Jezdím v: TRS06 + SP1
Hardware: AMD Athlon64 X2 6000+,3GB RAM,nVidia GIGABYTE 9500GT 512MB

Re: Nelze mi spustit SSP

Příspěvekod janlady » ned 19. dub 2009 11:55:42

brejloune : chyba s náhlým vypnutím je zapsaná v registrech vše od Auranu a Trainz s registru odstranit nebo se to bude opakovat a potom udělat to co ti napsal waistcoats! :(( |D: :bomb:
Uživatelský avatar
janlady
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv 13. bře 2008 20:17:01
Bydliště: Neratovice
Trainz UID: 194719
Jezdím v: TS09
Hardware: AMD2-jadro +3-jadro

Re: Nelze mi spustit SSP

Příspěvekod brejloun » úte 21. dub 2009 17:38:01

No,to je zajímavé,SSP mi nelze spustit jen z moji plochy,ale z mamčiny a taťkový už jde fakt to nechápu...
Já=Vlaky škola a Nightwish!
Uživatelský avatar
brejloun
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 582
Registrován: čtv 03. dub 2008 18:59:44
Bydliště: Pardubice
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06

Re: Nelze mi spustit SSP

Příspěvekod dandys » úte 21. dub 2009 23:12:15

brejloun píše:No,to je zajímavé,SSP mi nelze spustit jen z moji plochy,ale z mamčiny a taťkový už jde fakt to nechápu...

zrejmne mas profil z omezenym pristupem , nemas prava jako spravce pocitace
Kdo si hraje z vláčky , ten nezlobí . :)
Uživatelský avatar
dandys
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 319
Registrován: čtv 10. dub 2008 11:29:16
Bydliště: kousek od Litvínova
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: cpu dual 3 ghz, ram 2x2 gb, gigabite8600gt

Re: Nelze mi spustit SSP

Příspěvekod jagg » pon 22. úno 2010 10:04:43

TRS můžeš hrát aniž by ses nějakých střev vůbec dotkl. TRS můžeš hrát aniž by tě vůbec muselo napadnout lézt do SSP. A i tak si vyhraješ bohatě. Já děkuju bohu, že dnešní tvůrci her umožňují fanouškům čím dál více si ty hry upravovat k obrazu svému. Přece nemůžeš chtít po Australanech aby ti tam naservírovali v základu kupu Bardotek a zároveň třeba Venezuelanům všechny ty jejich mašiny atd. No a jak to tak na světě bývá, kdo umí umí a kdo neumí čumí. Ten kdo umí se to naučil s trpělivostí a se snahou a zvídavostí, ten kdo čumí (a dneska takoví k tomu mají ještě mnohdy blbé kecy) čumí proto, že je buď zdechlý, nebo blbý nebo příliš netrpělivý. No a to poslední je myslím zrovna tvůj případ a to by ses měl cítit být polichocen vzhledem k ostatním možných variantám ;)
I když jsi se ani neobtěžoval nám sdělit, co máš za verzi hry, co máš za operační systém a jak takový nereagující SSP ukončuješ, tak se ti pokusím poradit. Večer než půjdeš spát, nastartuj (příp. restartuj) svoje PC, nakopni SSP, nech ho naběhnout (říkáš že napoprvé to jde), vypni ho, po chvilce ho znova nakopni, nech to tak a jdi spát. A když ráno nenajdeš SSP v pořádku spuštěný a nachystaný na ten mazec s vrtáním do střev, co tě stejně nebaví, tak se třeba zase ozvi. Ale určitě v trochu jiném stylu než teď...
jagg
Připravuji se k odjezdu
Připravuji se k odjezdu
 
Příspěvky: 929
Registrován: pát 14. bře 2008 21:53:22


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron