po 1. uložení hry se to začne sekat

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

po 1. uložení hry se to začne sekat

Příspěvekod wlk99 » ned 11. led 2009 20:28:53

Zdravím.
Předem se omluvám, jestli to tady někde je, tak jsem to nenašel. Když vytvořím nějakou mapu, tak je všechno OK. Ale jakmile poprvé mapu uložím, začne se mi to nesnesitelně sekat. Stalo se mi to po naformatování PC a znova nainstalování TRS 06 i s SP1. Minule mi to jelo vpohodě. Prosím poraďte mi, už nevím co s tým. :((

EDIT: teď jsem si uvědomil, že jsem to dal do špatné kategorie, jestli to někdo můžete přesunout tak Vás o to prosím. Díky

EDIT2: už jsem na to přišel, omlouvám se všem, protože tento topic je jeden velkej zmatek.
Takže kdyby měl někdo stejnej problém, tak: Zapnul jsem si automatické ukládání, ale interval ukládání byl automaticky nastaven na 0 minut, což znamená, že se to ukládalo asi každou vteřinu. Z čehož vyplývá, že jsem PC pořádně přetížil :-D
Prosím adminy, aby tento topic nějak zpracovali. Vymazali, nebo zamčeli, nebo tak něco. :}>
Uživatelský avatar
wlk99
Rozhlížím se
Rozhlížím se
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. črc 2008 18:03:26
Trainz UID: 315471
Jezdím v: TS09
Hardware: Nvidia GF 9500M GS, 3GB, Duo T8300 2,4 GHz, Windows vista HomePremium

Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron