Když hra hlásí, že k mapě chybí objekty, jak zjistím jaké?

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Když hra hlásí, že k mapě chybí objekty, jak zjistím jaké?

Příspěvekod Supervisor » stř 12. bře 2008 13:28:53

Novas píše:Které objekty k mapě chybí zjitíté pomocí programu TrainzObjektz. Je to komfortní náhrada za Manažer objektů implementovaný do TRS2004. Dá se stáhnout z http://www.tafweb.com/software/tosetup436.exe . Český překlad manuálu naleznete zde: http://trainz.jedisoft.cz/modules.php?n ... ad=306#306 , tam jsou i podrobnější informace o programu.

kelvyt píše:Postup vyhledání a instalace je tento : Dáte analyzovat mapu (záložka Maps, vyberete mapu v okénku uprostřed) a TO označí chybějící KUIDy červeně na konci seznamu. Pravým tlačítkem myši kliknete na libovolný řádek s chybějícím KUIDem, vyberete volbu vyhledat chybějící objekty v cdp souborech (Search for missing items in .cdp files), nebo vyhledání na webu Auranu (Find All Missing Items on DS) případně rovnou instalaci pomocí Download Helperu (Download Missing Items with Helper).
První volba vám nabídne zvolit adresář, ve kterém máte uloženy *.cdp soubory na vašem počítači. Bohužel nelze prohledávat CD-ROMy, TO z nějakého důvodu nenabídne cestu k CD mechanice. Máte-li dost místa na disku, je výhodné všechny *.cdp soubory nakopírovat do jednoho adresáře (např. CDP_ALL), prohledávání je jednodušší. TO po prohledání souborů otevře dialogové okno a vypíše všechny *.cdp soubory, kde hledaný KUID byl nalezen (jeden KUID může být ve více *.cdp souborech). Zároveň vám nabídne zvolit (zatržítkem vlevo), který *.cdp soubor chcete nainstalovat.
Potvrzením volby (tlačítkem dole v okně) spouští TO postupně jeden *.cdp soubor po druhém a instaluje ho (po potvrzení).
Druhá volba prohledá web Auranu a otevře přímo stránku s *.cdp souborem. Je pochopitelně potřeba být připojený a je výhodné být předem přihlášený. Třetí volba spustí přímo DownloadHelper.
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron