Přechod na nové diskusní fórum

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Přechod na nové diskusní fórum

Příspěvekod Supervisor » úte 26. úno 2008 13:09:46

Již před pár dny jsem tu oznamoval úmysl přejít na nové diskusní fórum. Po pár úpravách a drobných testech se mi jeví, že by přechod mohl proběhnout bez potíží.

Rád bych nastínil plán přesunu:

1.) Do nového fóra je třeba se zaregistrovat. Registrovat se můžou pouze ti uživatelé, kteří mají platný účet na těchto stránkách. Protože při ověřování platnosti účtu probíhá komunikace s více databázemi, buďte, prosím, trpěliví.

2.) V součinnosti s moderátory začneme postupně zavírat jednotlivá diskusní fóra. Dané konkrétní fórum bude dostupné i na dále, ale nebude možné do něj zapisovat. V Diskusním fóru bude uvedena informace, kam se máte s diskusí přesunout v novém Fóru..

3.) Protože některá témata jsou stále živá a určitě o nich budete chtít diskutovat i na dále, bude dobré, když ze "staré" diskuse vytáhnete citace podstatných myšlenek a s těmito citacemi založíte nové vlákno v "novém" fóru.

4.) Po zkušenostech ze stávajícího (starého) fóra jsem přidal nové a podrobnější členění témat. Proto při zakládání nových vláken na to berte, prosím, ohled.

5.) Nesnažte se v novém diskusním fóru vytvářet odkazy na staré. (Odkazy vám nebudou fungovat.) Pokud se budete chtít odkázat na nějakou diskusi ve starém fóru, vytáhněte z vlákna citace toho podstatného.

6.) Autoři, kteří ve starém fóru mají vlákna, tzv. "dílny, aneb co se děje pod pokličkou", se přesunou do sekce Obsah fóra -> Zkušení hráči -> Autorské dílny.

7.) Akce vypukne na plno k 01.04.2008, tj. na 4 narozeniny webu. (Jak symbolické ;) ) Do té doby vám doporučuji si nové diskusní fórum osahat a vyzkoušet jeho ovládání na Pískovišti.

8.) K 07.04.2008 budou změněny odkazy v menu Služby na nové diskusní fórum. Staré fórum pak najdete pod odkazem Staré fórum.

9.) Nejpozději do 31.05. by staré diskusní fórum mělo být celé pouze pro čtení.

10.) fórum, ve stavu pouze pro čtení, bude jako archiv do 31.12.2008, pak bude definitivně vyřazeno z provozu.

Nové diskusní fórum najdete na adresách:
forum.trainz.cz (Česky)
forum.trainz.sk (Slovensky)
forum.trainz.us (Anglicky)
Fórum podporuje ještě Polštinu a Němčinu, což by mělo usnadnit orientaci našim zahraničním hostům.


===
Pokud k tomuto kroku máte nějaké připomínky a nebo návrhy, sem s nimi.
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron