Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Vyhrazeno pro diskusi na téma nové verze hry: Trainz Simulator 2009

Moderátor: Lugger

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod redstone » sob 07. lis 2009 14:21:09

V tomhle musím více méně souhlasit s Pištou, protože opravdu TRS je užasný způsob, jak si splnit za méně finančních prostředků sen o modelové železnici... Já můžu říct ze svých zkušeností z obou simulátorů, že msts mám jenom díky panu Zbyňku Šemorovi, protože je asi jeden z mála, který dokázal zformovat projekt takových rozměrů jako je "jeho" trať. V uvozovkách proto, že dokázal na sebe natahat lidi, kteří mu vypomůžou s výstavbou objektů a podobně. Nic takového do TRS opravdu není... Nicméně z tohoto pohledu mám MSTS jenom na jízdy po této trati, kdežto TRS na ty ostatní věci. O neoblíbenosti TS se bavit nebudu, protože tohle je věc zakořeněná v lidech... Jediný důvod proč vzniká takováto debata je kvůli lidem, kteří si opravdu většinou hrabou na vlastním písečku a sbírají pomyslné "download body", ale nesnaží se pomoci TS potažmo TRS ho posunout někam dál...
redstone
Rozhlížím se
Rozhlížím se
 
Příspěvky: 95
Registrován: úte 09. pro 2008 16:24:55
Trainz UID: 171841
Jezdím v: TS09
Hardware: IP core 2 duo 2,53GHz; 4GB RAM; GF GT 240M 1024MB,

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod TomiKWP » sob 07. lis 2009 14:31:12

pista píše:Zdravím,
možná mě někteří budou chtít ukamenovat, ale muj názor a jenom lehká zkušenost z MSTS a a velká z TRAIN je taková, že MSTS je hraní her, ale TRAINZ je docela tvrdá modelařina a to by si měl taky každej rozmyslet jestli si chce jenom hrát nebo modelařit (virtuálně). Na PC to přeci jenom vyjde levněji. Reálná modelařina se dneska šplhá k několika desetitisícům, kdežto TRS stojí několik stokorum + připojení k internetu stojí taky v řádech stokorun měsíčně. Je to jenom můj osobní názor a nikomu ho nevnucuju.
Pišta.



Presne toto si aj ja myslim ako nikto nehovori ze TS je zla hra ale ako tuna spomenul "pista" MSTS je herna hra a TRAINZ budovatelska. Niekto si len chce volzit aktivity mapu a hrat sa na strojvodcu ale niektorych maju radi ked mozu budovat stavat vylepsovat preto je to vec pohladu ci sa chce dakto hrat alebo budovat podla svojich snov
TomiKWP
Začátečník
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. lis 2009 10:18:05

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod TomiKWP » sob 07. lis 2009 14:33:20

Atkins píše:MSTS7 je bundlovaný s WIN7Extreme edition.



co je bundlovany !!!!! :)
TomiKWP
Začátečník
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. lis 2009 10:18:05

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod TomiKWP » sob 07. lis 2009 15:00:46

redstone píše:V tomhle musím více méně souhlasit s Pištou, protože opravdu TRS je užasný způsob, jak si splnit za méně finančních prostředků sen o modelové železnici... Já můžu říct ze svých zkušeností z obou simulátorů, že msts mám jenom díky panu Zbyňku Šemorovi, protože je asi jeden z mála, který dokázal zformovat projekt takových rozměrů jako je "jeho" trať. V uvozovkách proto, že dokázal na sebe natahat lidi, kteří mu vypomůžou s výstavbou objektů a podobně. Nic takového do TRS opravdu není... Nicméně z tohoto pohledu mám MSTS jenom na jízdy po této trati, kdežto TRS na ty ostatní věci. O neoblíbenosti TS se bavit nebudu, protože tohle je věc zakořeněná v lidech... Jediný důvod proč vzniká takováto debata je kvůli lidem, kteří si opravdu většinou hrabou na vlastním písečku a sbírají pomyslné "download body", ale nesnaží se pomoci TS potažmo TRS ho posunout někam dál...


Neviem ci to mam chapat ako narazku alebo nie ci si to myslel v globale toto ze takato debata vznika koli ludom ktory si zbieraju "download body" ci co a TRS ho ma posuntu niekam dalej neviem ....
Ale len pre informaciu tato debata vznikla preto aby som vedel kto ma ake skusenosti a aby som zbytocne nevynicil peniaze na hru ktora bude onicom preto vznikla tato tema. A vec druha ja kašlem na nejake "body" a kašlem z vysoka na to či ma TRS niekam posunie abo nie ja tu vonkoncom niesom na tomto fore koli nejaky "download bodom" abo daco aby ma to posunulo dalej....
TomiKWP
Začátečník
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. lis 2009 10:18:05

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod Atkins » sob 07. lis 2009 15:26:53

ja kašlem na nejake "body" a kašlem z vysoka na to či ma TRS niekam posunie abo nie ja tu vonkoncom niesom na tomto fore koli nejaky "download bodom" abo daco aby ma to posunulo dalej....
Tak jdi jinam. :lol:
Uživatelský avatar
Atkins
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 3176
Registrován: stř 12. bře 2008 15:39:25
Bydliště: Úplně jinde
Trainz UID: 71716
Jezdím v: TS10
Hardware: Core2Duo 3,00 GHz - 4GB DDR3, ATI HD3850, WXP-SP2, LCD-TV 37"

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod Josef72 » sob 07. lis 2009 15:28:21

TomiKWP :arrow: Jsem si jist, že to nebyla narážka na tebe.
Josef72
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 513
Registrován: stř 19. bře 2008 9:58:59
Bydliště: Probo±tov
Trainz UID: 0

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod pista » sob 07. lis 2009 15:53:26

TomiKWP píše:
redstone píše:V tomhle musím více méně souhlasit s Pištou, protože opravdu TRS je užasný způsob, jak si splnit za méně finančních prostředků sen o modelové železnici... Já můžu říct ze svých zkušeností z obou simulátorů, že msts mám jenom díky panu Zbyňku Šemorovi, protože je asi jeden z mála, který dokázal zformovat projekt takových rozměrů jako je "jeho" trať. V uvozovkách proto, že dokázal na sebe natahat lidi, kteří mu vypomůžou s výstavbou objektů a podobně. Nic takového do TRS opravdu není... Nicméně z tohoto pohledu mám MSTS jenom na jízdy po této trati, kdežto TRS na ty ostatní věci. O neoblíbenosti TS se bavit nebudu, protože tohle je věc zakořeněná v lidech... Jediný důvod proč vzniká takováto debata je kvůli lidem, kteří si opravdu většinou hrabou na vlastním písečku a sbírají pomyslné "download body", ale nesnaží se pomoci TS potažmo TRS ho posunout někam dál...


Neviem ci to mam chapat ako narazku alebo nie ci si to myslel v globale toto ze takato debata vznika koli ludom ktory si zbieraju "download body" ci co a TRS ho ma posuntu niekam dalej neviem ....
Ale len pre informaciu tato debata vznikla preto aby som vedel kto ma ake skusenosti a aby som zbytocne nevynicil peniaze na hru ktora bude onicom preto vznikla tato tema. A vec druha ja kašlem na nejake "body" a kašlem z vysoka na to či ma TRS niekam posunie abo nie ja tu vonkoncom niesom na tomto fore koli nejaky "download bodom" abo daco aby ma to posunulo dalej....


Zdravím,
no pokud na to koukáš takhle, tak nevím proč jsi se vůbec ptal, jaký je rozdíl ve hrách. :-w
Pišta.
Ať nám svítí zelená, pane přednosto.
Uživatelský avatar
pista
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 308
Registrován: ned 16. bře 2008 17:25:16
Bydliště: BROUMOV (CZ)
Trainz UID: 147090
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: AMD Atlon 64 1800 MHz, 120 GB, DDR SDRAM 3GB 400Hz , NIVIDIA GeForce 6800 XT, Windows XP + SP3

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod redstone » sob 07. lis 2009 16:25:23

TomiKWP :arrow: rozhodně to nebyla narážka na tebe... ale pokud na stránkách TRS rozebíráš, jestli to stojí za to si tu hru pořídit, znamená to, že tady není moc věcí, co by tě přesvědčily, a proto sem vytáhl tu věc se sbíráním "bodů", která se týká autorů objektů...
redstone
Rozhlížím se
Rozhlížím se
 
Příspěvky: 95
Registrován: úte 09. pro 2008 16:24:55
Trainz UID: 171841
Jezdím v: TS09
Hardware: IP core 2 duo 2,53GHz; 4GB RAM; GF GT 240M 1024MB,

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod TomiKWP » sob 07. lis 2009 19:30:56

Pista píše:Zdravím,
no pokud na to koukáš takhle, tak nevím proč jsi se vůbec ptal, jaký je rozdíl ve hrách. :-w
Pišta.


Ako ja nie v zlom !!!! Bože chran len to tak vyniklo jak keby som tuto temu zalozil len koli nejakym bodom abo daco abo len koli tomu aby ma to niekde posunulo taky som mal ja pocit ja sa ospravedlnujem ako to bolo myslene inak
Ale z tej vety to tak viniklo jak keby som tu mal byt koli nejakym bodom abo koli nejake prestiži abo daco :-/
Atkins píše:
ja kašlem na nejake "body" a kašlem z vysoka na to či ma TRS niekam posunie abo nie ja tu vonkoncom niesom na tomto fore koli nejaky "download bodom" abo daco aby ma to posunulo dalej....
Tak jdi jinam. :lol:


Ta čo Tak jdi jinam!!!! ja tu urcite nie som koli nejakemu posunutiu alebo bodom ako nic v zlom Atkins ale ja tu som aby som sa dozvedel co najviac lebo doslo mi ze niekto tu moze mat skusenosti aj z MSTS a nieje nic zle ak sa niekto vyadri o MSTS aj ked je na fore TS .
redstone píše:TomiKWP :arrow: rozhodně to nebyla narážka na tebe... ale pokud na stránkách TRS rozebíráš, jestli to stojí za to si tu hru pořídit, znamená to, že tady není moc věcí, co by tě přesvědčily, a proto sem vytáhl tu věc se sbíráním "bodů", která se týká autorů objektů...


Ale moment moment !!! "redstone" ja som nepovedal do slova ja len pisal ze sa neviem rozhodnut ci bude lepise TO alebo ONO ja som nepovedal ze TRS je onicom
Ako som tu uz spomynal Atkinsovi ze som tu pisal preto ze ma napadlo ze niekto tu moze mat skusenost aj z MSTS a nieje nic zle ked sa vyadri alebo respektyve napise svoj nazor o MSTS ak tu hru samozrejme pozna si myslim ze nieje na tom nic zle aj ked sme na forum TS.
A prepac uz teraz viem ako si to myslel ale rozhodne to nie je o zbierani bodov ktora sa tyka autorou islo mi len o skusenost kto aku ma to je vše nic viac nic menej a prepač ak dačo.
TomiKWP
Začátečník
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. lis 2009 10:18:05

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod Atkins » sob 07. lis 2009 20:19:09

Víš co? Stáhni si nějakej demáček, nějaký vídejka na tubě v nejhorším i nějakej ten warézek a sám se rozhodni!
Protože, položíš-li otázku takto obecně, dají se očekávat i takto obecné odpovědi, mající velmi nízkou vypovídající hodnotu.
Uživatelský avatar
Atkins
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 3176
Registrován: stř 12. bře 2008 15:39:25
Bydliště: Úplně jinde
Trainz UID: 71716
Jezdím v: TS10
Hardware: Core2Duo 3,00 GHz - 4GB DDR3, ATI HD3850, WXP-SP2, LCD-TV 37"

Re: Trainz Simulator 2009 alebo MSTS

Příspěvekod forex » sob 07. lis 2009 23:07:18

Pifrnec píše:No,já jsem si taky koupil MSTS a vydržel jsem u toho 10 minut.TRS je o něčem jiném :-?


Jsem lepsi,ja to vydrzel tejden:) a hlavne me to porad neke padalo apod....je to kazde jina "hra".....vcelku je to nesrovnatelny soft
forex
Připravuji se k odjezdu
Připravuji se k odjezdu
 
Příspěvky: 848
Registrován: čtv 12. čer 2008 0:12:17
Bydliště: Praha
Trainz UID: 107750
Jezdím v: TRS06 + SP1

Předchozí

Zpět na Trainz Simulator 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron