MAPA

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

MAPA

Příspěvekod CredoSK » pon 14. črc 2014 23:16:11

Dobrý deň, prosím vás ako stiahnem nejaku trať zo ŽSR alebo CZ pretože ktorúkoľvek ked stianem tak mi tam chybaju veci a nejde mi tak ako by mala ale nikde nieje k nej na stiahnutie dodatok.

Ak máte nejaku mapu komplétnu prosím pošlite mi link chcel by som si už užiť hru :)
Dakujem moc.
CredoSK
Začátečník
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14. črc 2014 23:13:57

Re: MAPA

Příspěvekod Churchill » úte 15. črc 2014 10:04:48

Vypsat si chybějící KUIDy a použít Google vyhledávač (nebo jiný - dle libosti). Mít také přístup na AURAN. No a ten zbytek, co nikde nenajdeš, tak pak požádat v jistém vlákně, které na foru k tomu máme, ostatní členy komunity, a kdo příslušný KUID má, určitě ti ho pošle. Trvá to ovšem nějaký čas, to se holt nedá nic dělat.
Filozofie tvůrců Auranu je prostě poněkud nešťastná, protože mnoho webů z příslušnými Kuidy zaniklo - a to je velký problém to pak sehnat. Tohle právě konkurenční MsTS vyřešil přímo excelentně. Tam se všechny objekty zabalí do jednoho *exe souboru a odpadá ta nepříjemná a zdlouhavá práce s jejich sháněním.
A co se týče map, tak mrkni na zdejší download ( http://www.trainz.cz/download/mapy ) - map je tam požehnaně a můžeš si vybrat, jakou éru chceš, zda historii, nebo současnost, nebo zahraničí, atd., atd. V downloadu jsou i objekty (samozřejmě ne všechny)
Uživatelský avatar
Churchill
Moderator
Moderator
 
Příspěvky: 2054
Registrován: pát 29. úno 2008 6:44:13
Trainz UID: 276055
Jezdím v: TS12
Hardware: Win_7 (64-bit verze)

Re: MAPA

Příspěvekod pipak99 » úte 14. dub 2015 21:09:35

Ahoj trainzáci,
rád bych si postavil realnou mapu Straskov-Vodochody Rudnice n/L Mesto, ale nevím jak vlozit mapu abych mohl zacit. Piste mi rady a t ipy Na email : pipak99@email.cz
pipak99
Začátečník
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. dub 2015 20:35:27


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron