Zastavení v zastávce

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Zastavení v zastávce

Příspěvekod Albedo » stř 01. led 2014 22:22:47

Ahoj, mám menší problém. Netuším jak zastavit vlka v zastávce (nádraží s jedním nástupištěm) tak, aby se u vozů s animací a podporou přepravy cestujících (to samé zastávka) prostě otevřely dveře, a pak vlak pokračoval dál. Když jedu v manuálním řízení, zastavím na nádraží/zastávce, dveře vagónů se otevřou, pak zavřou, a můžu pokračovat. Když jej pošlu ve strojvůdci na nádraží, nebo na MARKER (které mám na začátcích a koncích nádraží tak, aby celá souprava stála u nástupiště - jinak mi zastavuje divně lokomotivou uprostřed délky nástupiště...) a pak dál na další, tak tam kolikrát vlak ani nezasataví - zpomalí a místo projede, když mezi tím dám "čekat" tak zastaví počká daný čas, ale lidi nenaloží...... Když mu zadám jet na MARKER a hned třeba odpojit vagony, tak pasažéři nastoupí.... Jak to pořešit? Díky za návrhy. Jsem začátečník ;-)
Albedo
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01. led 2014 16:05:58

Re: Zastavení v zastávce

Příspěvekod Pifrnec » čtv 02. led 2014 20:22:30

Musíš dát příkaz Nalož (Load)
Uživatelský avatar
Pifrnec
Object Creator
Object Creator
 
Příspěvky: 1710
Registrován: úte 18. bře 2008 18:48:19
Trainz UID: 257731
Hardware: Didaktik Gama+pár novějších strojů

Re: Zastavení v zastávce

Příspěvekod Albedo » čtv 02. led 2014 22:32:52

Hmm, tak nic... vlak sice zataví, otevřou se dveře, psažéři ve vlaku přibudou, ale už se pak vlak dál nerozjede. Zkoušel jsem "naložit" i "vyložit", a u obého to samé. V příkaze zůstane daný příkaz zobrazený (jako že je nedokončen?) a nic dál. Ale díky za snahu.
Albedo
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01. led 2014 16:05:58

Re: Zastavení v zastávce

Příspěvekod Albedo » sob 04. led 2014 4:52:58

Tak problém s nakládáním pasažérů jsem vyřešil stáhnutím a nainstalováním KUID2:192081:5:2 - Load Passengers. Vlak pěkně zastaví, otevře stranu kterou chci a na jak dlouho chci. Pasažéři se přemisťují z vlaku na zastávku a opačně....a poté se dveře zavřou a jedeme dál. Tak jsem si to představoval. :)>-
Albedo
Začátečník
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01. led 2014 16:05:58


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron