*Video Trs06* +dotaz

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

*Video Trs06* +dotaz

Příspěvekod pjuracka » pon 27. čer 2011 10:39:10

Ahoj všem. Udělal jsem si vlastní video z tohoto super simulátoru a chtěl bych vědět vaše názory atd. Jsem úplný začátečník, takže mi nemusíte říkat že mi chybí tyhle a tyhle značka a návěstidla. Stavím si to jen tak :) link: http://www.youtube.com/watch?v=Fqspd1nfByA . Je to mapa Týniště nad orlicí stažená z vašeho webu, ovšem prodloužená a dále na ní pracuji. A teď k tomu dotazu: Všimněte si od 3:53 až 4:02 jak je ta zelená mašina ,,zdeformovaná" . Stává se mi to skoro u všech vlaků ve větších i menších nádražích. V krajině ne. Třeba ta stažená 854ka to nedělá, ani 810tka a ostatní ano. Stačí nastavit něco s grafikou ? Poraďte prosím, a díky za shlédnutí, popř komenty :) . :CD: :CD: Jo a ještě jedna věc, když si do mé mapy nasadím vlaky, uložím, pak hru vypnu a znova zapnu tak tam nejsou :(( Prosím poraďte :)
pjuracka
Začátečník
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. čer 2011 10:31:50

Re: *Video Trs06* +dotaz

Příspěvekod wlk » úte 28. čer 2011 7:02:36

Nastav polygony na max.
04+SP4 a 06+SP1
wlk
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 12. bře 2008 20:56:46
Bydliště: Ústecký kraj
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS06 + SP1

Re: *Video Trs06* +dotaz

Příspěvekod pjuracka » úte 28. čer 2011 14:13:38

Díky, pomohlo to a můžu se rovnou ještě zeptat na něco. Když stavím svoje koleje už jsem z toho uplně zoufalej, zaprvý jak se pořád spojujou dohromady a za druhé jak se ,,kroutí" když spojím dvě, nejde ji postavit tak aby už tak stála natrvalo a nekroutila se ? Ale za ty polygony jsem mooc vděčnej :)
pjuracka
Začátečník
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. čer 2011 10:31:50


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron