Pád TRS při pokusu umístit uloženou soupravu

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Pád TRS při pokusu umístit uloženou soupravu

Příspěvekod vinceblack » pát 08. dub 2011 11:15:28

Zdravím,

TRS vždy umí překvapit něčím novým. Tento týden jsem si vytvořil soupravu o 4 lokomotivách a 89 vagonech. Uložil ji jako "US Freight 4+89" v módu souprav. Z mapy ji pak smazal. O pár dní později jsem ji chtěl do téže mapy umístit, ale na jiné místo. Jakmile jsem soupravu vybral, kliknul na tlačítko "+" a kliknul na kolej, kam se má umístit - fatal error. To samé se dělo v jiných mapách.

Mám tedy otázku - je nějaká chyba v té soupravě? Pokud ano, jak zjistím jaká? Myslím si, že nebude problém v délce - mám totiž i delší soupravy, navíc to samé se děje třeba i v případě starší soupravy 20 vozů. Problém by neměl být ani v kolejišti, soupravu jsem umisťoval v dostatečně dlouhém úseku bez výhybek. Navíc to byla souprava vytvořená z vagónů postahovaných a nainstalovaných ten den. Mezitím jsem provedl instalaci jednoho balíku lokomotiv a pár vozů, to přece nemohlo narušit již nainstalované vozy, ne?

Zmíněná souprava mi dala docela dost práce, protože jsem chtěl mít reálné řazení dle videa z YouTube, ale od dalších souprav mě tohle dost odrazuje - strávím s tím moře času, a pak mi to nepůjde umístit??

Používám Win7 64-bit...
Uživatelský avatar
vinceblack
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 213
Registrován: pát 22. srp 2008 14:57:06
Trainz UID: 108979
Jezdím v: TS12
Hardware: AMD Athlon(tm) II X4 630 Processor (4 CPUs), ~2.8GHz, 4096MB RAM, ATI Radeon HD 5600 Series, 2167 MB

Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron