Mapa Mikrosystém od Draca

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2006. Proč si ji koupit? Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů pomocí Správce součástí. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Mapa Mikrosystém od Draca

Příspěvekod vinceblack » stř 15. pro 2010 11:59:13

Asi budou někteří uživatelé vidět rudě, když se zeptám na otázku starou jako TRS sám, ale jak mám ve výše zmíněné mapě dosáhnout toho, aby byly např. zobrazeny všechny koleje? Stáhl jsem mapu (/http://trainz.jedisoft.cz/modules.php?name=Downloads&IdDownload=1110#1110), naistaloval přes SSP, dostahoval některé součásti z Auranu, pak si zobrazil potřebné součásti přes Trainz Agenta a doinstaloval. Tedy kromě seznamu KUIDů z jiných stránek, tam moc nechápu k čemu to je (např. toto: "V kontejneru najdete RAR archivy podle počátečních písmen názvu objektů, které obsahuje textové soubory s výčty KUID objektů, které jsou na DLS Auranu pod písmenem A až F.").

Nicméně přestože mám staženy doporučené KUID součásti a postahoval jsem všechno kolejivo, co šlo, stále nevidím koleje např. u vlečky, i když vlaky po "neviditelné" koleji v pohodě jezdí. V Trainz Map se ale mapa tváří jakože tam koleje vůbec nejsou, takže je nemohu ani nahradit jinými. V editoru nelze kliknout na kolejivo pomocí "získat texturu", takže nevím, co mám vlastně nahradit, jaký KUID mi chybí. Patrně Draco používá nějaké koleje, které snad i nainstalované mám, ale ukazují v SSP chybu. Bohužel nemám šanci je opravit, protože ty tagy apod. jsou na mě moc a údajně neexistuje žádný návod, jak tyto chyby v SSP opravovat.

Tuto mapu jsem měl již dříve v TRS2004, tam byl s kolejemi stejný problém, ale apospoň jsem tam měl mosty (a že jich na tak malou mapu není málo), tady se stejně tak nechytám ani s mosty. Je to v podstatě první česká mapa, kterou jsem zkoušel doTRS2006 dostat. Předtím jsem jezdil jen několik amerických, protože jsem fanda tamějších železnic. Říkám to nerad, ale takovéhle problémy jsem tam neměl, protože jsem drtivou většinu mohl stáhnout z DLS, těch pár chybějících KUIDů odjinud bylo naštěstí nepodstatných.
Uživatelský avatar
vinceblack
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 213
Registrován: pát 22. srp 2008 14:57:06
Trainz UID: 108979
Jezdím v: TS12
Hardware: AMD Athlon(tm) II X4 630 Processor (4 CPUs), ~2.8GHz, 4096MB RAM, ATI Radeon HD 5600 Series, 2167 MB

Re: Mapa Mikrosystém od Draca

Příspěvekod Atkins » stř 15. pro 2010 20:52:59

Bohužel nemám šanci je opravit, protože ty tagy apod. jsou na mě moc a údajně neexistuje žádný návod, jak tyto chyby v SSP opravovat.
Ale EXISTUJE, jmenuje se CCG a najdeš v něm všechny potřebné tagy, syntaxe a dokonce i příklady!
Uživatelský avatar
Atkins
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 3176
Registrován: stř 12. bře 2008 15:39:25
Bydliště: Úplně jinde
Trainz UID: 71716
Jezdím v: TS10
Hardware: Core2Duo 3,00 GHz - 4GB DDR3, ATI HD3850, WXP-SP2, LCD-TV 37"

Re: Mapa Mikrosystém od Draca

Příspěvekod vinceblack » pát 07. led 2011 11:14:52

Nakonec pomohlo stažení kolejí z těchto stránek: http://trainz.dino.sk/sk/index.html. Vidím všechny koleje, i na vlečce... :pivo:
Uživatelský avatar
vinceblack
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 213
Registrován: pát 22. srp 2008 14:57:06
Trainz UID: 108979
Jezdím v: TS12
Hardware: AMD Athlon(tm) II X4 630 Processor (4 CPUs), ~2.8GHz, 4096MB RAM, ATI Radeon HD 5600 Series, 2167 MB


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron