Download Station mapy

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2004. Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Download Station mapy

Příspěvekod veverak » čtv 31. pro 2015 15:18:13

Zdravím, svuj problem s W10 jsem už nějak vyřešil, ale oblíbil jsem si mapu Robe River Iron, registroval jsem se na Download Station abych stáhl jinačí verzi tehle trati (KUID:165313:135151162), po zadání serioveho čísla jsem si ji našel stáhl (ukrutně pomalou rychlostí - 11,4mb za 50 minut) cdp soubor jsem pustil jako obvykle, ale jak jsem spustil dekomprimaci tak se to zavřelo... ve složce world/dispatcher/downloads to sice je, ale ve hře ne... při stahování je napsané že to potřebuje tyto a tyto soubory jako lokomotivu robe river alco 636 ... ale předpokládám že zrovna tahle mapa je postavena z toho co bylo ve hře už nainstalováno. a pokud ne, jak poznám co už z těch souborů mám a co musím stáhnout aby se mi ta mapa objevila ve hře v editoru.

Díky za rady, vždycky jsem stahoval soubory z netu ne z Download station, čekal jsem že to tedy bude z jejich oficiálních stranek fungovat i pro blbce jako jsem já :D
veverak
Začátečník
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 27. dub 2010 14:56:42

Re: Download Station mapy

Příspěvekod misoft » čtv 31. pro 2015 19:15:19

No to si na omyle. Mapa je síce postavená, má v sebe objekty (rôzne KUIDy) - tie ale nemusia byť súčasťou mapy!!!! Predpokladá sa, že ten čo si sťahuje, ich mať bude. To isté, ak je to mapa so scenárom, sa týka i lokomotív a vagónov. Tiež nie sú povinne v tej mape "pribalené" - a istotne sa písalo, že sú potrebné (nie že sú súčasťou). A pri veľkosti mapy 11,4MB - tak tam na 100% toto nebude, len build-in assets (súčasť hry) a potom v kuid-liste sú súčasti, ktoré súpotrebné (ale nie sú v tom balíku s mapou). Pretože, ak by toto všetko bolo v tej mape - mala by veľkosť okolo -100-300MB (a možno i viac...).

A čo sa týka poslednej vety..... práve Auran a jeho DLS - ten je len pre tých, ktorí vedia, čo musia. Tí, ktorí "počítajú" s tým, že im to niekto k mape "pribalí" - dopadnú ako ty. Takže vyhľadaj si v config mapy všetky KUIDy (kuid-list) a skontroluj si, čo máš a čo nemáš. (Ja si robím zoznam KUIDov v klasickom Exceli).
Prišiel som,videl som,nechápem,odchádzam
Uživatelský avatar
misoft
Plnou parou vpřed
Plnou parou vpřed
 
Příspěvky: 1072
Registrován: čtv 03. dub 2008 20:50:02
Bydliště: Michalovce-Slovakia-EÚ-Earth-Milky Way
Trainz UID: 332403
Jezdím v: TRS2004 + SP4
Hardware: W10, i5-9300HF, RAM 16GB, GPU nVidia GTx 1650 4GB, 256GB SSD+ 1TB HDD


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2004

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron