Dotaz - úprava configu 434.2 (Hummus)

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2004. Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Dotaz - úprava configu 434.2 (Hummus)

Příspěvekod Xychteen » pon 10. úno 2014 18:13:45

Zdravím,

snažil jsem se respektovat autorská práva, jenže autor bohužel neodpověděl, tak se ptám tady...

Používám Hummusovu 434.2 pro práci ve stanicích, je fakt výborná, jenže autor byl až moc pečlivka a pára vypouštěná z válců tropí víc škody než užitku - je jí prostě moc, často přes ní není vidět ani jeden z vlečených vozů, navíc při použití kamer "utíká" jako stometrový hranol za soupravou, což není věrné, ale děsně legrační. S TRAINZ si pouze hraju pro odreagování, GMax ani podobné softy jsem ještě nenadrtil a nemám to ani v úmyslu, takže jsem do configů šmátral spíš intuitivně, několikrát už jsem měl pocit, že se mi podařilo válce "utěsnit", jenže pak natáhnu uloženou hru a legrační pára je zpátky... může mi pls někdo znalý poradit, kterou část kterého souboru mám přepsat resp. vymazat? Sekce "smokeX" v configu patrně nejsou to pravé ořechové...

Díky Xyc.
Uživatelský avatar
Xychteen
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 10. úno 2014 17:57:55

Re: Dotaz - úprava configu 434.2 (Hummus)

Příspěvekod Xychteen » úte 11. úno 2014 4:11:26

Aha, on si to Trainzík ještě pro jistotu štosuje do bábovky... zajímavé. Takže dík, už to mám :)
Uživatelský avatar
Xychteen
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 10. úno 2014 17:57:55


Zpět na Trainz Railroad Simulator 2004

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron