Moje smyšlená mapa.

Obecně o hře Trainz Railroad Simulator 2004. Problémy se stahováním objektů. Instalace objektů. První spuštění. O opravných balících hry.

Moderátor: Lugger

Re: Moje smyšlená mapa.

Příspěvekod radoslavcz » pát 31. led 2014 14:03:48

Churchill píše:Jinak, co se týče té krabicové verze TRS_04, kterou již 10 let vlastním., tak jsem na AURANu registrován (mám tam registraci i TRS_06 - také krabicová verze - , kterou jsem s chutí po 3 dnech z PC odinstaloval). Po zadání jména i hesla se tam sice dostanu, ale pro stažení chtějí po mě nějaký desátek. A já si nejsem jistý, zda tam vůbec něco nového je, a už vůbec si nejsem jistý, zda tam je něco nového pro mě.
Já se sice dostanu ke stahování i na vyšší verze TRS (přes stejné jméno + heslo), ale po chvilce stahování mě vyskočí errorová hláška. Takže když si dotyčný tazatel koupí krabicovou verzi TRS_04, tak defacto bude stejně tam, kde je teď.
Jestli tento způsob chování AURANu má lidi dotlačit ke kupování krabicových legálních her - no, nejsem si tak jistý.


Tak je pravda, že něco ve stylu jakou máš verzi, pouze pro takové verze budeš moc stahovat jsem někde četl, byt nevím, jestli to tak už funguje či nikoliv (nevím, protože od 2004 mám komplet až po TS12).
Ale co jsem koukal, tak spousta součástí starších verzí je znovu nahrána na DLS většinou ruskými hráči pod svými KUIDy, ale s vyššími buildy.

Jinak ještě k předešlé reakci. To, že nemá verzi ze Score/LEVEL apod., ale ryze stahnutou odněkud z netu jsem došel podle autorova příspěvku výše. O volné verzi ke stažení jsem nikde nic nečetl
A jestli jsem si tenhle text níže vysvělil špatně, tak se samozřejmě omlouvám, ale nemyslím si, že by to tak bylo:
DanRebros píše:No jo, ale na auranu já být registrovaný nemůžu, protože jsem si tu hru stáhl a na tu hru peníze nemám, abych mohl mít ten registrační klíč.

Tímto bych svou reakci na uvedené téma ukončil, abychom nesklouzli někam, kam nechceme a zbytečně to tu nenarůstalo.
radoslavcz
Rozhlížím se
Rozhlížím se
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 31. bře 2008 15:50:21
Bydliště: Praha
Trainz UID: 242944
Jezdím v: TS12

Re: Moje smyšlená mapa.

Příspěvekod DanRebros » pát 31. led 2014 23:37:03

Ano přesně tak. Mimochodem, zítra ukážu fotografie z mojí rozestavěné mapy.
Uživatelský avatar
DanRebros
Začátečník
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned 26. led 2014 11:23:25
Bydliště: Znojmo
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS2004 + SP2

Re: Moje smyšlená mapa.

Příspěvekod DanRebros » sob 01. úno 2014 16:08:27

Zkušební vlak ve stanici Loukotě. Zatím je to všechno rozestavěné.
Obrázek
Uživatelský avatar
DanRebros
Začátečník
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned 26. led 2014 11:23:25
Bydliště: Znojmo
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS2004 + SP2

Re: Moje smyšlená mapa.

Příspěvekod DanRebros » sob 01. úno 2014 16:21:15

Zkušební vlak podruhé, ale ve stanici Hanácké Údolí. (Názvy si vymýšlím).
Obrázek
Uživatelský avatar
DanRebros
Začátečník
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned 26. led 2014 11:23:25
Bydliště: Znojmo
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRS2004 + SP2

Re: Moje smyšlená mapa.

Příspěvekod Churchill » sob 01. úno 2014 18:16:01

Tak začátek dobrej :) . Ještě dodat budovy, perony, lavičky, hodiny, lampy, nějakou trávu okolo, silnice, ...... jde to pomalu, ale ono to půjde :)
Uživatelský avatar
Churchill
Moderator
Moderator
 
Příspěvky: 2054
Registrován: pát 29. úno 2008 6:44:13
Trainz UID: 276055
Jezdím v: TS12
Hardware: Win_7 (64-bit verze)

Re: Moje smyšlená mapa.

Příspěvekod Churchill » sob 01. úno 2014 18:46:52

Jinak, jestli se chceš stavbě map věnovat opravdově a postovat zde pokračování tvé tvorby, založ si své téma v sekci: "Tvorba a úprava map". Tahle sekce je přece jenom věnována něčemu jinému
Uživatelský avatar
Churchill
Moderator
Moderator
 
Příspěvky: 2054
Registrován: pát 29. úno 2008 6:44:13
Trainz UID: 276055
Jezdím v: TS12
Hardware: Win_7 (64-bit verze)

Předchozí

Zpět na Trainz Railroad Simulator 2004

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron