Přihlášení k Planet Auran

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Přihlášení k Planet Auran

Příspěvekod Supervisor » stř 12. bře 2008 13:48:31

Kubins píše:Ahoj. Dostal jsem se ke hře Trainz víceméně náhodou když jsem si koupil červencový LEVEL. Musím ale říct že je to fakticky bomba. Takhle skvělou zábavu jsem už dlouho na počítači neviděl. Po dlouhe době se mi opět stalo že jsem si až kolem 4 hodiny raní uvědomil že bych mohl jít spát :-) Začal jsem budovat nové kolejiště. Nainstaloval jsem některé doplňky českých kolegů (Díky všem jste skvělí) ale některé mi z nějakého důvodu nefungují. Napíše mi to hlášku ve smyslu že soubor není správny CDP atp. Snažil jsem se zaregistrovat na planetě Auron ale tam chtějí seriové číslo a já nevím jestli jej k verzi z LEVELu mám. Poradí mi někdo co dělat v případě té hlášky a kde bych našel SN své verze hry z LEVELu? Dík Stepan

Gremlin píše:K verzi hry Trainz SP4 CZ v Levelu nebylo dodavane seriove cislo, s touto verzi se nelze pripojit na Planet Auran. Taktez nektere z instalovanych ceskych komponent nejsou urcene pro tuto verzi hry, ale pro novejsi Trainz Railroad Simulator 2004 (TRS2004). Pokud se ti libi tento stary Trainz, tak asi je pro tebe nejlepsi varianta koupit si krabicovou originalku TRS2004cz za 499kc, pak uz ti bude fungovat vse a ke hre budes mit i unikatni serial number. :D
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron