Registrace hry na Auran

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Registrace hry na Auran

Příspěvekod Supervisor » stř 12. bře 2008 13:38:33

Michael21 píše:Dnes jsem si chtěl zaregistrovat hru a šlo to snadno ale raději jsem postupoval podle návodu. Vyplnil jsme všechny údaje (jméno,heslo, atd...) a napaslo mi to, že registrace proběhla v pořádku, a že mám čekat na mail s linkem který potom dokončí tu registraci. Bylo řečeno že do pár minut ten mail přijde, ale už na něj čekám dvě hodiny. Co teď s tím? :cry:

Gremlin píše:Vetsinou ten potvrzovaci mail prijde behem par minut, posila to automat. Nepotvrzena registrace do 24hod nebo 48hod (to uz nevim) je automaticky zrusena. Pokud pouzivas nejaky z free mailu (centrum.cz, seznam.cz, volny.cz apod.), tak doporucuji pred registraci vypnout spamovy kos - maily od Auranu ti v 99% pripadech skonci v tomto spamovem kosi a pokud ho mas nastaveny na automaticke mazani spamu, tak to nemas sanci zjistit.
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků

cron