Trainz z časopisu LEVEL

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Trainz z časopisu LEVEL

Příspěvekod Supervisor » stř 12. bře 2008 12:11:59

Rodny píše:mám verzi trainz z Levelu.zkoušel jsem si některé objekty stáhnou (mapy) ale v modu strojvedoucí-kolejiště se mi tyto objekty neobjevily.byl bych rád kdyby jste mi poradil.děkuji

Rodny píše:verze z Levelu je plnohodnotná verze shodná s plnou verzí a obsahuje v sobě již SP4. Jediný rozdíl je v tom, že nemá instalační číslo, tedy nejde zaregistrovat na Auranu. Současně s programem TRAINZ by se vám měl nainstalovat (do stejného adresáře) i soubor ContentDispatcher.exe což je tzv. výpravčí součástí. Je to program, který instaluje objekty (vozidla, domky atd.) umístěné v cdp souborech. Zkontrolujte, zda cdp soubor máte asociován na Content Dispatcher. Instalaci cdp souboru do hry (jeden cdp soubor může obsahovat i několik objektů, jako např. domků, ap., nebo komplet lokomotivu, tzn. podvozek, pohon, zvuky, kabinu, karoserii atd., přičemž každá součást má svůj KUID) provedete i bez spuštěné hry. V souborovém manažeru (Průzkumník Win, TotalCommander ap.) kliknete na soubor s příponou cdp. Pokud máte soubor správně asociován, (má zelenou kulatou ikonku) spustí se vám ContentDispatcher - Výpravčí součástí, který by se měl otevřít rovnou pro instalaci objektu. V něm uvidíte název objektu, údaje o objektu a náhledový obrázek. Pod obrázkem je tlačítko Instalovat. Tímto se objekt (nebo více objektů) nainstaluje do hry.
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků