Vlastní objekt se mi nezobrazí ve hře.

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Vlastní objekt se mi nezobrazí ve hře.

Příspěvekod Supervisor » stř 12. bře 2008 12:02:10

themuf píše:Mam jeden problém. Vytvořil jsem objekt, exportoval ho do hry, objekt se mi zobrazil v nabídce objektů, ale když ho chci někam postavit, tak se mi nic neobjeví. Nevíte někdo, jaká by tam mohla být chyba? Diky za radu zdraví themuf

Rodny píše:Tak tohle se někdy stává u objektů, které pro správnou funkci vyžadují další KUID který nemáš nainstalovaný. Pokud objekt nevyžaduje pro správnou funkci jiný KUID, tak může byt chyba v texturách. V TrainzObjectu se ti objekt ukáže, vypadá že je v pořádku, ale ve hře není, nebo se objeví jenom v seznamu, ale v náhledu není vidět.
Nejdřív si prohlídni jestli más vše správně... jako jména textur s jejich .txt, config, a hlavně velikost textur... ta musí být 2,4,8,16,32,64,128,256,512 .... kombinace jako 512x64 nebo 128x256 jsou možné... pokud budeš mít třeba o pixel víc tak už to nepůjde... takže třeba 256x256 , 128x128 nebo 32x128 atd...
22.
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron