Jak nainstalovat *.rar?

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Jak nainstalovat *.rar?

Příspěvekod Supervisor » úte 11. bře 2008 16:46:49

wesley píše:Jak se instalujou soubory, které se stáhnou jako .rar?

hanysk píše:Potrebujes k tomu programek nejlepe WinRar, který stahnes na hodne strankach. Ten ti soubor rozbali do formatu *.cdp a potom ho muzes klasicky nainstalovat...


Semafor:
To vše za předpokladu, že *.rar soubor bude obsahovat komprimovaný *.cdp soubor. Může se stát, že *.rar obsahuje nějakou složku, která bude mít nějaké podsložky a všechno bude třeba zakomponovat do C:\Program Files\Auran\TRS2004\World\Custom, samozřejmě, že složka Custom může mít i jinou cestu k uložení, podle toho, kde máte TRSko nainstalováno.
Nebo se může stát, že *.rar soubor obsahuje nějaké jiné překvapení, ale to teď nemohu odhadnout, protože se mi rozbila křišťálová koule a nevím co tam máš.

miragl:
Mám tu jednu náhradní, můžu ti jí poskytnou, když mi poradíš jak nainstaluju soubor *.ZIP
Jinak s RARem umí pracovat i TotalComander, Salamandr a jistě i další manažery.

Semafor:
Člověče, kouli máš a nevíš si rady? Ty s ní snad neumíš zacházet?! Ale teď vážně, s tím *.zip souborem to je snad úplně stejné jako s tím *. rar. Oboje dvoje může obsahovat něco, co autor uznal za vhodné zkomprimovat, ať se neztahují zbytečně velké soubory. Může to být přímo *.cdp soubor, *.exe soubor, nebo nějaké složky, které z největší pravděpodobností budou patřit do složky Custom ve hře, nebo do některé jiné, která je umístěna v této složce. V této chvíli jsem ale v rovině dohadů, pošli mi toho zipa a můžu se na to podívat. Úspěšnost by mohla být tak 50%, protože tu je riziko, že věci v něm obsažené jsou určené pro Trainz a ne TRS. Hlavně pokud ten *.zip obsahuje *.exe soubor. Ten je 100% pro starý Trainz. Instaluje totiž věci v sobě obsažené do složky Custom, narozdíl od *.cdp souboru, který instaluje svůj obsah do složky Dispatcher. V tomhle případě máš jedinou možnost, jak to dostat do TRS. Nainstalovat *.exe do starého Trainzu, dohledat věci jím instalované ve složce Custom Trainzu, zkopírovat, nebo je přímo vyjmout (podle vlastního uvážení a potřeby), vložit do složky Custom TRS2004 a modlit se, že to všechno bude v TRS2004 fungovat, protože to není vůbec jisté, když to bylo dělané pro Trainz.
Tak to jsou mé zkušeností s *.rar a *.zip soubory. Určitě to není všechno, co by se dalo k této problematice říct, ale mám jen hlavu a ne špionážní balón.
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron