Proč bych si měl koupit TRS06?

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Proč bych si měl koupit TRS06?

Příspěvekod Supervisor » úte 11. bře 2008 16:35:17

DoctorX píše:Muze mi nekdo odpovedet, zda ma smysl kupovat TRS06?
A jeste jeden dotaz, to jako vse co mam nastradane pro TRS 2004 muzu zahodit? Veskera prace jako je vnivec? :evil:

Semafor píše:Na tvou první otázku ti odpovím asi takto. TRS06 si pořidím proto, že auranská železnice mi tak nějak přirostla k srdci a lepší alternativu jsem zatím nenašel. Takže pokud nechci ztratit krok s dobou, a nemyslím to z nějakých plytkých snobských pohnutek, tak mi nic jiného v podstatě nezbývá. Vše nové, teď pojede v kolejích diktovaných TRS06. Jinými slovy, chcešli v TRS pokračovat s tím, že budeš chtít rozšířovat možnosti hry, tak musíš jedině přestoupit na 2006ku.
K druhé tvojí otázce snad jen tohle. nějaké oběti asi budou. V jaké šíři se uvidí, jen doufám, že to nebude nějaká ptačí chřipka na kolejích. :wink: Zatím tomu nic nenasvědčuje. :D

Gremlin píše:
DoctorX píše:Muze mi nekdo odpovedet na tuto otazku???
A jeste jeden dotaz ,to jako vse co mam nastradane pro TRS 2004 muzu zahodit??? Veskera prace jako je vnivec??? :evil:
Diky za odpovedi. DrX


Predem bych rad poznamenal, ze by ses mel spis tesit, ze vychazi nova verze oblibene hry misto byt z toho nastvany :wink: No a ted k odpovedim ma dotazy:

Proc si novou verzi hry poridit? Hra TRS2006 je dalsim pokracovanim TRS2004, v nove verzi jsou zabudovane nove vylepseni hry, ke kterym doslo behem 2 leteho vyvoje hry v Auranu. Zakladni informaci, jake zasadnejsi zmeny TRS2006 prinasi a co obsahuje krabice, najdes v <a href="http://trainz.jedisoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=96&mode=&order=0&thold=0"><b>tomto clanku</b></a>. Pokud ti tyto informace nestaci, pockej si na recenze ceske verze, ktere se objevi jak na tomto webu, tak i v hernich casopisech a webzinech, pak si budes moci odpovedet na otazku, zda prinasene zmeny jsou pro tebe natolik zajimave, ze se rozhodnes si novou verzi hry koupit. V neposledni rade je dost dulezitym duvodem i ziskani originalniho serioveho cisla, ktere ti da pristup do nove sekce TRS2006 na Planet Auran - a jak se da ocekavat, valna vetsina trainzaku nove veci bude tvorit pro novou verzi Trainzu.

Co se stavajicimi objekty vytvorenymi pro TRS2004? Drtiva vetsina komponent z TRS2004 bude beze zmen pouzitelna i v TRS2006, tato hra je zpetne kompatibilni. Mohou byt problemy s nekterymi komponenty, kde autori nedodrzeli standardy pro tvorbu komponent. Tam pak nezbyva, nez aby autor dane komponenty udelal prislusnou modifikaci/opravu. Diky vyrazne vylepsene sprave komponent a editoru v TRS2006 by to nemel byt takovy problem opravit.

haffen píše:A ja len dodám, že komplexná recenzia, tzv. od fachu bude len na tomto webe a počítam že nikde inde, pretože herné weby, časopisy a pod. sa nezaoberajú problematikou TRS v takom meradle ako práve my tu. :wink:
P.S. na recenzii sa v tomto momente, tj. 19. 12. usilovne pracuje, tak počítajte, že medzi sviatkami, najneskôr však na Silvestra to pôjde von.
P.S.S. ďakujem Gremlinovi za ozrejmenie niektorých problémov ohľadne TRS2006 a za vytvorenie potrebných vlákien na diskusiu o možných (aj keď dúfam že nebudú) problémoch.
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron