Minimalizace TRS do lišty woken

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Minimalizace TRS do lišty woken

Příspěvekod Supervisor » úte 11. bře 2008 16:23:24

deather píše:Jde shodit do lišty TRS při hraní resp.při editoru?

lukasx píše:Ano dá jako každá jiná hra ( pomocí TAbulátoru a Altu)

haffen píše:No Lukaš máš pravdu, ale len z časti, lebo trošku metieš. :roll: TRS04 síce dáš v pohode funkciou alt + tab do lišty. Samozrejme sa to podarí až vtedy, keď máš spustené ešte nejaké iné okno, lebo táto funcia je "prepínanie medzi oknami". Ak takto nemáš spustené žiadné iné okno, tak smelo stlač Štart. Potom však pozor, ak sa ti podarí kliknúť na lištu, alebo zavrieš nejaký program, tak sa ti hneď dá do popredia TRS04.
Ale ak to urobíš s TRS06, tak ti obyčajne dosť pravdepodobne padne do večných lovíšť. A to klikanie na ukončiť (obyčajne na prvý krát sa to nepodarí) a následne 10x na neodoslať... brrr, nie ďakujem. Robí to aj ostatným? Tento problém sa deje aj pri hrách Far Cry a Counter Strike, tak nemusíte nadávať na Auran. :wink:

lukasx píše::arrow: haffen

no nematu spíš říkám jen půlku
jaink ten problém co říkáš tak to je u většiny her

stelerp píše:Ano, TRS06 mi při přepnutí do jiné aplikace, či při vyvolání nabídky START pravidelně padá. Fatal Error se obejví okamžitě, když TRS ztratí Focus...

Paši píše:TRS 2006 shodím pod lištu vždy tlačítkem Windows, vedle tlačítka Alt. A bez problémů u hry nebo v Editoru , bez Error Paši

Semafor píše:
lukasx píše::arrow: haffenno nematu spíš říkám jen půlku :-)
jaink ten problém co říkáš tak to je u většiny her
No, jestli chceš slyšet pravdu, tak nemateš, ale lžeš, protože Alt+Tab je přepínaní mezi okny, jak napsal haffen, a to neokecáš a na to se deather vůbec, ale vůbec neptal! Tak se zbytečně nevykrucuj.
Mě to padá taky s fatal errorem, u TRS04 to bylo v poho a u 06 bohužel. :evil:

Semafor píše:No já nevím, asi budeš mít nějakou protěžovanou hru. Pro upřesnění: padá mi to když mám puštěný editor, nebo strojvůdce. Pokud jsem v nabídce tak Alt+Tab lze využít. U jízdy ve strojvůdci mi to nevadí, ale v tom editoru mě to štve a to fest!

haffen píše:Kiež by som mohol povedať že to je drajverom, ale ono to asi nebude len o stabilite hry. Tam bude iná záludnosť. Každopádne tento problém asi nevyriešime... vzhľadom na to, že to postihuje aj iné hry.
Zvlášť citlivá hra sa mi zdá keď je spustená cez Správcu súčastí.

:arrow: LX: tak patríš medzi šťastnejších. Možno by nebolo od veci zistiť kde to robí častejšie. Či pri Ati, alebo Nvidii... :idea:

Semafor píše:
haffen píše:Zvlášť citlivá hra sa mi zdá keď je spustená cez Správcu súčastí.
Souhlas, tak nějak podvědomě už nespouštím hru z SSP, kdy je náchylnější k pádu. Mám ATI.

lukasx píše::arrow: haffen no padá to tak vpodstatě obráceně oproti vám :-) mně na konci když to chci vypnout a vám když to zapínáte :-)
PS: pokud je zaplé CCP či CMP a zapne se TRSko tak to jde do aleluja :-(
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron