Trainz Objectz

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Trainz Objectz

Příspěvekod waistcoats » úte 07. dub 2009 22:02:11

Bumbrdlik
Klidně ti na to odpovím a všem ostatním. Zcela jednoduše : označíte si položky, které chcete archivovat ->
Archivování kuid.jpg

zmáčknete pravým tl.->ojeví se menu "Archiv selectec object" ->kliknete na něj levym. Objeví se tabulka, kde je zhruba napsáno, že chcete vytvořit archiv a ptá se vás to na jméno archivu(klidně ponechejte tak jak je)
archivování kuid 2.jpg

.Pod nápisem je přepínač MoveneboCopy podle toho co s objekty chcete provést- jestli je z Custom záložky chcete vymazat nebo jenom překopírovat do archivu. Pak už jenom potvrdíte a hotovo,
archivování kuid 3.jpg

TO vytvoří archiv v kořenovém adresáři hry,kde ji máte na disku uloženu. Akorát v tom archivu jsou zase stromově strukturovány složky World->Dispatcher->Download. No a v TO už si pak jenom nahoře v liště přepínáte mezi Custom (C) a Archive (A).
Jestli budu mít zítra čas, udělám vám názorný tutoriálek i s obrázkama z TO (ted už se mě do toho nechce).
Zkouším TS 2009 SP3...
Uživatelský avatar
waistcoats
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř 12. bře 2008 21:21:17
Bydliště: ČR, Holubice
Trainz UID: 310125
Jezdím v: TRS06 + SP1
Hardware: AMD Athlon64 X2 6000+,3GB RAM,nVidia GIGABYTE 9500GT 512MB

Re: Tramwayland1

Příspěvekod waistcoats » stř 08. dub 2009 13:29:12

TO vytvoří archiv v kořenovém adresáři hry,kde ji máte na disku uloženu. Akorát v tom archivu jsou zase stromově strukturovány složky World->Dispatcher->Download. No a v TO už si pak jenom nahoře v liště přepínáte mezi Custom (C) a Archive (A).
archivování kuid 4.jpg

Archivování kuid 5.jpg
Zkouším TS 2009 SP3...
Uživatelský avatar
waistcoats
Ještě stojím na červenou
Ještě stojím na červenou
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř 12. bře 2008 21:21:17
Bydliště: ČR, Holubice
Trainz UID: 310125
Jezdím v: TRS06 + SP1
Hardware: AMD Athlon64 X2 6000+,3GB RAM,nVidia GIGABYTE 9500GT 512MB

Re: Tramwayland1

Příspěvekod bumbrdlik » stř 08. dub 2009 14:45:05

waistcoats dík, teď mi to je už jasný. Ono to vytváří obdobné složky, a já tehdá hledal nějaký komprimovaný archiv, a byl jsem asi v tom vzteku, že to zmizelo, slepej a tu složku Archive jsem neviděl. Takže je to dobrý, když se tam dá i cesta, si ten archiv vytvořit na jiném disku, nebo zálohovacím mediu.
Těžký je život dobrodruha v Trainz
Uživatelský avatar
bumbrdlik
JTT: Electrification
JTT: Electrification
 
Příspěvky: 2407
Registrován: stř 12. bře 2008 19:30:27
Bydliště: Litvínov
Trainz UID: 147484
Jezdím v: TS09
Hardware: ASRock B450M Pro4, AMD Ryzen 7 2700, AMD Radeon RX 5500 8 GB, DDR4 16 GB, HDD SSD, Win 10 64 Home


Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron