Hlášení o chybějících součástech při otevírání mapy

Často kladené otázky. Nevíte si s něčím rady? Možná na vaši otázku již někdo odpovědel... / Frequently asked questions. If you don't know how to do it. Someone maybe replied your question already...
Pravidla fóra
Pouze pro čtění / Len pre čítanie / Read only

Hlášení o chybějících součástech při otevírání mapy

Příspěvekod Supervisor » úte 11. bře 2008 14:41:26

Jestliže v Editoru (např. v TRS2004) otevíráte mapu, ve které jsou použity součásti, které nemáte nainstalované, objeví se černá obrazovka s hlášením o chybějících součástech a možností nahrát je z Auranu nebo pokračovat. To asi všichni znáte.

Tato černá obrazovka se ale objeví i tehdy, když vám zdánlivě žádná součást nechybí (analýza mapy v TrainzObjectzu hlásí, že nic nechybí). Příčinou může být, že některému použitému vozidlu chybí závislá součást (např. když el.lokomotivě chybí pantograf, tak někdy ji lze v Editoru zobrazit a umístit i bez toho pantografu apod., což by jít nemělo, ale někdy to jde).

Po doinstalování všech chybějících součástí, BY MĚLA tato černá obrazovka při otevírání takovéto mapy zmizet.

Mnohokráte jsem se setkal ale s tím, že i když doinstaluju chybějící součást, smažu všechny cache soubory, mapu přejmenuji, pro jistotu dám v Editoru odstranit chybějící součásti, provedu kontrolu přes TrainzObjectz a chybový soubor ContentManageru, tak takováto mapa už má doživotně "cejch černé obrazovky" a nelze se u takové mapy této černé obrazovky zbavit

Není to sice podstatné, ta černá obrazovka se pochopitelně dá odkliknout a mapa otevřít i tak a nevšímat si toho, když vím, že už mi tam nic nechybí, ale mě to děsně rozčiluje.
Nevíte někdo, jak se té černé obrazovky po doinstalování součástí zbavit ? Já na to nemohu přijít.
Sueneé - Supervisor
Uživatelský avatar
Supervisor
Supervisor
Supervisor
 
Příspěvky: 509
Registrován: sob 09. úno 2008 10:07:40
Bydliště: Mars
Trainz UID: 0
Jezdím v: TRC
Hardware: Pentium 1,4GHz

Zpět na Nevím jak na to!?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron